PTC proponuje e-faktury, teraz także dla biznesu

02-11-2011, 21:44

Kilkaset tysięcy klientów PTC korzysta z elektronicznej wersji dokumentów, a liczba e-faktur dostarczonych w tym roku przekroczyła 6 milionów.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W związku ze stale rosnącą popularnością elektronicznego obiegu dokumentów Polska Telefonia Cyfrowa (operator sieci T-Mobile) przygotowała dostęp do faktury w formie elektronicznej również dla klientów biznesowych. Podobnie jak w przypadku klientów indywidualnych, będzie można aktywować bezpłatną opcję przesyłania dokumentów na podany adres e-mail lub pobierać je po zalogowaniu się do samoobsługowego serwisu internetowego.

Faktura jest udostępniana w popularnym formacie PDF i nie różni się wyglądem od papierowej wersji. Ma też taką samą moc prawną jako dokument księgowy. Przedsiębiorca może ją przechowywać w formie elektronicznej lub papierowej po wydrukowaniu.

Czytaj też: "Wymuszane" e-faktury - UKE nie podziela argumentacji TP

Przejście na elektroniczną formę przekazywania faktury jest bezpłatne. Klienci mogą dokonać zmiany samodzielnie po zalogowaniu się do serwisu internetowego iBOA lub przesłać odpowiednią dyspozycję listem, e-mailem albo SMS-em. Zlecenie będzie można przekazać również bezpośrednio swojemu doradcy lub konsultantowi w salonie.

Więcej informacji o fakturze w wersji elektronicznej oraz sposobach jej aktywacji jest dostępnych na stronie: www.t-mobile.pl/biznesSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.