Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

G Data to niemiecki producent antywirusów, który oferuje swoje rozwiązania w wielu krajach. Antywirus G DATA jest łatwy w obsłudze i nie wymaga dodatkowych ustawień. Oprogramowanie G DATA antywirus Premium pracuje szybko i sprawnie, ponieważ testuje pliki przed ich uruchomieniem. Już dziś masz możliwość przetestować antywirusa G DATA za darmo – sprawdź jak!

Czym charakteryzują się antywirusy G DATA?

Antywirusy G Data oferują wysoki poziom ochrony przed szerokim spectrum zagrożeń, takich jak oprogramowanie szpiegujące czy phishing, a także w podstawowym zakresie przed klasycznymi wirusami czy ransomware. Co więcej, oferują one ochronę w czasie rzeczywistym, czyli działają cały czas w tle, chroniąc Cię przez cały czas. Gdy tylko wykryją zagrożenie, neutralizują je i przenoszą pliki do kwarantanny lub trwale je usuwają. W ten sposób możesz czuć się bezpiecznie, niezależnie od tego, co robisz. Jednocześnie nie wymagają dużych zasobów do działania, dzięki czemu nie spowalniają sprzętu i nie powodują jego przegrzewania.

Antywirusy G DATA – ochrona na każdym urządzeniu!

Firma G DATA od lat 80. rozwija oprogramowanie zabezpieczające dla różnych typów urządzeń. Zaczynali od programu antywirusowego dla ATARI, obecnie oferują antywirusy dla każdego systemu operacyjnego: Windows, MacOS, iOS, czy Android.

Odpowiednie dopasowanie antywirusa do systemu operacyjnego pozwala nie tylko na płynne jego działanie, ale także na specyficzną ochronę. Każdy system operacyjny posiada bowiem inne słabe punkty, a także inną specyfikę pracy, czy inne rozszerzenia plików. Z tego powodu czyhają na niego inne zagrożenia, które będą próbowały się dostać do urządzenia różnymi drogami. O ile komputery stacjonarne i laptopy często są narażane przez pobierane przez nas programy, tak większość aplikacji na urządzenia mobilne pobieramy z zaufanych źródeł (czyli AppStore czy Google Play), dlatego też w przypadku antywirusa na telefon znacznie ważniejsza jest ochrona sieciowa.

Antywirus G DATA – zaufaj nagradzanej firmie

G DATA od lat trafia do czołówki najwyżej nagradzanych programów antywirusowych. W ostatnich testach AV – Comparatives otrzymał 3 gwiazdki. Osiągnął wykrywalność na poziomie 100% i dzięki temu znalazł się wśród 3 najlepszych programów antywirusowych. W samym 2022 roku otrzymali 25 różnych certyfikatów, wyróżnień i nagród za najskuteczniejsze wykrywanie i zwalczanie zagrożeń.

Antywirus G DATA za darmo – co musisz zrobić?

Chcesz wypróbować jeden z najlepszych antywirusów na świecie? Możesz zdobyć darmowy antywirus od G DATA w kilku prostych krokach. Aby odebrać antywirusa za darmo, przejdź do strony G DATA, a następnie pobierz wersję próbną. Od momentu zainstalowania będziesz mieć 30 dni na przeprowadzenie testów na swoim urządzeniu. Po tym czasie jesteśmy niemalże pewni, że postanowisz zainwestować w roczny abonament. G DATA to klasa sama w sobie, już dziś zdecyduj się na jego ochronę!

Przetestuj antywirusa G DATA za darmo!

Foto: Pixaba


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *