Przesyłki Merlin.pl odbierzesz w księgarniach PWN

20-04-2010, 20:41

Odbiór osobisty to najbardziej lubiana wśród klientów Merlin.pl forma dostawy. Zapewne ucieszy ich wiadomość, że od kwietnia produkty zamówione w tej internetowej księgarni multimedialnej można bezpłatnie odbierać osobiście w księgarniach PWN. Przesyłki będą dostępne w wybranych placówkach PWN w 7 największych miastach w kraju.

1 kwietnia Merlin.pl rozpoczął współpracę w zakresie dystrybucji swoich produktów z niektórymi księgarniami Polskich Wydawnictw Naukowych. Współpraca z PWN rozszerzyła bazę punktów odbioru przesyłek zamówionych w sklepie internetowym Merlin.pl o kolejnych 7 placówek.

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Poznań, Szczecin to miasta, w których wybrane księgarnie PWN będą punktami odbioru przesyłek zamówionych w Merlin.pl.

Dotychczas klienci sklepu internetowego mogli osobiście odbierać zamówione produkty jedynie w czterech punktach w Warszawie i w jednym w Piasecznie. Inne formy dostarczania przesyłek to dostawa za pośrednictwem: kuriera, Poczty Polskiej, Paczkomatów firmy In Post i Paczki w Ruchu.

>> Czytaj też: Najlepsze polskie sklepy internetowe

- Odbiór osobisty to wśród naszych klientów najbardziej lubiana forma dostawy – mówi Anna Bogdańska, Prezes Zarządu Merlin.pl. - Stwarzamy jak najwięcej możliwości wygodnego i bezpłatnego dostarczenia naszych przesyłek. Księgarnie PWN charakteryzują się bardzo dobrą lokalizacją i duża popularnością. Dzięki tej współpracy sieć odbioru osobistego naszych przesyłek powiększyła się o jedne z najlepiej zlokalizowanych punktów w największych miastach w Polsce.

Zakupione produkty będzie można bezpłatnie odebrać w godzinach pracy księgarni. Przy odbiorze przesyłki wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty i numer zamówienia. We wszystkich punktach istnieje możliwość skorzystania z karty płatniczej.

W księgarniach PWN nie będą przyjmowane zwroty i reklamacje.

Szczegółowa lista współpracujących z Merlin.pl księgarni PWN

>> Czytaj też: Merlin: 101 mln zł przychodów


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy