Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Specjalnie dla klientów wyjeżdżających za granicę sieć Plus GSM obniżyła stawki za pakietową transmisję danych podczas korzystania z internetu czy WAP. Potrwa ona do odwołania.

Polkomtel, operator sieci Plus GSM, poinformował o wprowadzeniu promocyjnej oferty dla klientów korzystających z pakietowej transmisji danych. Dotyczy ona jedynie klientów opłacających abonament, którzy będą z tej usługi korzystali za granicą.

Od 1 lipca br. do odwołania stawka za transmisję danych w roamingu została obniżona do 1 zł brutto za każde rozpoczęte 50kB. Dotyczy ona operatorów we wszystkich 27 państwach członkowskich Unii Europejskiej, a także w Norwegii, Liechtensteinie, Monako, San Marino oraz na Islandii.

Plus postanowił także pójść klientom na rękę - usługa została automatycznie aktywowana wszystkim osobom, opłacającym abonament. Przed wyjazdem za granicę trzeba jedynie się upewnić, czy mamy odpowiednio skonfigurowany telefon, a także aktywną usługę roamingu międzynarodowego oraz pakietowej transmisji danych.

To kolejna obniżka cen podczas sezonu wakacyjnego. Jest duża szansa, że po powrocie z urlopu, widząc rachunek telefoniczny, nie dostaniemy palpitacji serca. Już w zeszłym roku Parlament Europejski postanowił określić maksymalne stawki za połączenia realizowane w roamingu. Teraz trwają prace nad tańszymi SMS-ami oraz transmisją danych. Przyszły rok powinien więc również przynieść obniżki cen.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Następny artykuł » zamknij

"Tulipan" już za kratkami

Źródło: Plus (Polkomtel)