Projekt "Rozwiń skrzydła" - milion złotych na najlepszy pomysł

17-11-2016, 12:25

14 listopada ruszył program „Rozwiń skrzydła”, którego zwycięzca ma szansę stworzyć firmę z kapitałem miliona złotych.

Nagrodą w programie jest założenie firmy w postaci spółki kapitałowej, wsparcie w uruchomieniu biznesu, obsługa księgowa, prawna, promocyjna i marketingowa, pomoc organizacyjna w stworzeniu produktów lub usługi, ale przede wszystkim kapitał – milion złotych - jako wkład organizatora konkursu w charakterze wspólnika w nowy biznes. 

Zainteresowani udziałem w konkursie, do końca stycznia muszę przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy, w którym powinny się zawrzeć wszystkie niezbędne informacje na temat pomysłu na biznes. Ocenie będą podlegały: innowacyjność, zasięg terytorialny jego realizacji, realna możliwość wdrożenia pomysłu, sposób prezentacji przed komisją, minimalny czas zwrotu z inwestycji, minimalna wysokość inwestycji, rodzaj biznesu: usługi świadczone tradycyjnie lub e-usługi, produkcja, sprzedaż realizowana tradycyjnie, e-sprzedaż, wiek zgłaszającego pomysł.

Następnie, po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń kapituła wybierze najciekawsze propozycje, których autorzy w kolejnym etapie – zaplanowanym w kwietniu przyszłego roku - będą musieli przygotować biznesplany oraz zmierzyć się z prezentacją swojej koncepcji i przekonaniem komisji, o tym, że to właśnie ich pomysł zasługuje na realizację. 

O wyborze zwycięskiego pomysłu zadecyduje łączna liczba punktów przyznanych przez członków kapituły konkursowej na podstawie założeń przedstawionych w biznesplanie oraz sposób prezentacji. 

Pomysłodawcą i organizatorem programu jest spółka TEDI, właściciel marki „Vodka Szelment”, która będzie wspólnikiem zwycięzcy. Patronem medialnym projektu są: Wirtualna Polska oraz portal money.pl. 

Szczegóły na temat konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie programu, pod adresem RozwinSkrzydla.biz


Następny artykuł » zamknij

Ataki phishingowe na LinkedInPrzepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: