Prezent ze zdjęciami jako idealny podarunek na każdą okazję

04-03-2019, 07:46

Z pewnością podarowanie drugiej osobie jakiegokolwiek prezentu jest miłym gestu. Nie ulega jednak wątpliwości, że prezenty bywają mniej lub bardziej trafione. Coraz popularniejsze stają się prezenty zindywidualizowane, idealne na urodziny, rocznicę, walentynki i każdą inną okazję. Chodzi głównie o podarunki ze zdjęciami, które należą dziś z pewnością do najczęściej wybieranych prezentów.

mat partnera

Zdjęcie na prezencie dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod

Dzięki nowoczesnym metodom druku, dzisiaj zdjęcie można zamieścić niemal na każdym przedmiocie. Dlatego też możliwości, jeśli chodzi o prezenty zindywidualizowane, są naprawdę ogromne. Warto zastanowić się, co przyda się danej osobie, aby sprawić jej praktyczny prezent. Może to być na przykład część garderoby. Koszulka czy bluza z fotografią to zwykle dobry pomysł. Inny przydatny prezent ze zdjęciami to kubek czy poduszka.

Oczywiście zdjęcie może również stanowić prezent sam w sobie. Jeżeli wybierze się odpowiednią fotografię i nada jej właściwej formy, okazuje się przeważnie idealnie trafionym podarunkiem. Jakie są możliwości, jeśli chodzi o formę zdjęcia? Można się zdecydować na fotoobraz wykonany na płótnie lub na papierze. Ciekawym wyborem jest również Gallery Print, czyli druk na pleksi. Charakteryzuje się on wyjątkowo wysoką jakością. Do przełożenia zdjęcia na materiał wykorzystuje się technologię UV, co zapewnia nie tylko maksymalną rozdzielczość, ale również wytrzymałość obrazu, który nie blaknie.

Jakie zdjęcia wybrać?

Kluczową kwestią, decydującą o tym, czy prezent ze zdjęciami będzie trafionym podarunkiem, jest wybór fotografii. Jakie zdjęcia warto wybierać? Z pewnością powinno być to uzależnione od okazji.  Jeżeli np. jest to prezent walentynkowy, najlepiej wybrać wspólne zdjęcie, będące uwiecznieniem jakieś miłej chwili. Jeżeli jest to rocznica ślubu, lepiej zdecydować się na fotografię z wesela, natomiast dobrym prezentem dla rodziców będzie fotografia całej rodziny.

Interesującym rozwiązaniem jest również kolaż zdjęć. Jest to doskonałą opcją w przypadku prezentu grupowego np. na urodziny od kilku przyjaciół. Kolaż powinien wtedy zawierać zdjęcia osoby obdarowanej wraz z przyjaciółmi. Warto zdecydować się na fotografie z przeszłości, przywołując w ten sposób najprzyjemniejsze wspólne chwile. Oryginalnym prezentem jest z pewnością mozaika ze zdjęć. Mowa o zdjęciu, które tworzą setki innych fotografii. Warunkiem realizacji takiego projektu jest jednak posiadanie dużej liczby wspólnych zdjęć.

Powstanie artykułu umożliwiła firma Picarta: prezent ze zdjęciami.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag zdjęciatag prezentytag komunikat firmy


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.