Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

PrettyDeal - zakupy grupowe tylko dla kobiet

31-05-2011, 22:21

Nokaut wchodzi w zakupy grupowe, udostępniając nowy agregator ofert z tego typu serwisów skierowany wyłącznie do płci pięknej.

Sonda
Korzystasz z serwisów zakupów grupowych?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

Konkurencja na rynku zakupów grupowych trwa także wśród agregatorów, a część firm nie chce już konkurować z Grouponem. Platforma PrettyDeal.pl aspiruje do bycia pierwszym w Polsce agregatorem ofert serwisów zakupów grupowych stworzonym z myślą o kobietach. Agregowane oferty mają być najciekawszymi propozycjami z kategorii takich, jak Zdrowie i Uroda, Moda, Restauracje i Kluby, Sport, Kursy, Podróże, Dom i Ogród, Dla Mam i inne.

>> Czytaj też: Zakupy grupowe: zamiast kupna, rezerwacja

PrettyDeal.pl skierowany jest wyłącznie do kobiet
fot. Nokaut - PrettyDeal.pl skierowany jest wyłącznie do kobiet
- Zakupy grupowe z miesiąca na miesiąc zyskują większą popularność za sprawą rabatów na produkty i usługi rzędu kilkudziesięciu procent. Decyzję o wdrożeniu serwisu poprzedziliśmy badaniami, które wykazały, że 67 proc. wszystkich ofert w serwisach zakupów grupowych kierowanych jest do kobiet - mówi Wojciech Czernecki, prezes zarządu Grupy Nokaut S.A.

Na początek PrettyDeal.pl zbiera oferty z 34 największych miast oraz dotyczące całej Polski. Serwis umożliwia sortowanie ofert według wielkości rabatu, ceny oraz czasu zakończenia promocji. Pozwala też użytkowniczkom dyskutować na ich temat.

Serwis dostępny jest pod adresem PrettyDeal.pl, jednak przeglądanie ofert jest możliwe dopiero po podaniu adresu e-mail bądź zalogowaniu się za pośrednictwem konta na Facebooku.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Freepik
fot. G Data