Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Pożegnanie Michaela Jacksona - gdzie w sieci?

07-07-2009, 11:01

Tylko wybrani będą mogli obejrzeć uroczystości pogrzebowe Michaela Jacksona na żywo. Ci, którzy "wejściówki" nie dostaną, mogą uczestniczyć w pogrzebie artysty wirtualnie. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie internautów śmiercią Jacksona transmisje z jego pogrzebu pojawią się w serwisach informacyjnych i społecznościowych, także polskich.

Na publicznym pogrzebie Michaela Jacksona mają pojawić się inne gwiazdy, ważne osobistości oraz ludzie, którzy otrzymają bilety w ramach losowania. Bez biletu nie da się dostać do hali Staples Center i prawdopodobnie nawet okolice tego obiektu będą zabezpieczone. W tej sytuacji lepiej nastawić się na śledzenie relacji w mediach, także w internecie.

CBSNews.com – strona należąca do CBS – planuje nadawać strumień wideo dostarczony ze studia CBS w Los Angeles oraz z innych źródeł. Inna strona prowadzona przez tę firmę – TV.com – nada ten sam materiał.

CNN planuje nadawanie transmisji, którą będą prowadzili: Anderson Cooper, Larry King, Don Lemon oraz Soledad O'Brien. Z kolei strona ABCNews.com pokaże transmisję na żywo z komentarzem Charlesa Gibsona. Inna transmisja na stronach Fox News będzie prowadzona przez Sheparda Smitha.

Transmisję z uroczystości pogrzebowych będzie oferował także serwis Hulu (ma to być materiał przygotowany przez Fox News). Użytkownicy MySpace będą mieli dostęp do materiału dostarczonego przez firmę AEG, która uczestniczyła również w przygotowaniach planowanej trasy koncertowej Jacksona. Z kolei użytkownicy Facebooka uzyskają dostęp do transmisji CNN dzięki umowie partnerskiej z tą stacją telewizyjną.

Relację z uroczystości będzie można oglądać także w portalu TVP.info oraz w tvn24.pl. Transmisja z publicznego pogrzebu rozpocznie się o 10:00 czasu lokalnego, czyli o godzinie 19:00 w Polsce. Niektóre stacje rozpoczną transmisję wcześniej, nadając programy o zmarłym gwiazdorze.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Źródło: CNET, DI