Porozmawiaj z blogerami o Androidzie

18-08-2010, 13:36

Dzisiaj wieczorem podczas dyskusji online wszyscy zainteresowani będą mieli okazję poznać blogerów Komórkomanii oraz podzielić się opiniami na temat najlepszych telefonów z systemem Android.

Przewagą blogu nad tradycyjnym serwisem ma być możliwość stałego i bezpośredniego kontaktu czytelnika z autorem artykułu. Autor nie jest anonimowy i nie ukrywa swoich opinii. Blomedia wykorzystuje tę cechę, organizując interaktywne dyskusje na linii blogerzy-czytelnicy z użyciem nowoczesnych narzędzi online.

>> Czytaj też: Android 3.0 już w październiku

Sonda
Czy korzystasz z systemu operacyjnego Android?
  • tak
  • nie
  • nie wiem
wyniki  komentarze

Pierwsza część spotkania będzie dotyczyła motywacji, jaką kierujemy się, wybierając telefon. Następnie blogerzy i czytelnicy zastanowią się, czy warto zainwestować w najtańsze komórki działające na systemie produkcji Google’a.

Ostatnio odbyła się podobna dyskusja online, podczas której zachęcaliśmy użytkowników do wypowiedzi na temat współtworzenia reaktywowanego forum Komórkomanii. Poznaliśmy ich preferencje i oczekiwania wobec takiej platformy – powiedział Mateusz Żołyniak, redaktor prowadzący blog Komórkomania. – W środę poruszymy tematykę niezwiązaną bezpośrednio z serwisem. Chcemy, aby takie spotkania stały się cykliczną formą wymiany opinii niezależnych konsumentów i ekspertów zajmujących się branżą na co dzień – dodaje.

Obrana tematyka powinna dostarczyć sporo emocji. Darmowy system operacyjny opracowany przez Google przyjął się w Polsce. Takie telefony, jak Samsung I9000, HTC Desire, Sony Ericsson Xperia X10 oraz tańsze – LG Swift i Samsung Galaxy, spotkały się z dużym uznaniem użytkowników.

>> Czytaj też: Android: komendy głosowe do wielu zadań (wideo)

Blog Komórkomania wykorzystuje porzucaną przez Google ścieżkę komunikowania – Google Wave. - Póki technologia Google Wave działa, sprawdza się i jest odpowiednia do naszych potrzeb, nie ma powodu aby z niej nie korzystać. Jest wiele systemów alternatywnych wobec Google Wave i przeskoczymy na któryś, gdy tylko zajdzie taka potrzeba i uznamy, że sprawdzi się lepiej - tłumaczy Paweł Piejko, Redaktor Prowadzący Gadżetomania.pl

Najbliższa dyskusja rozpocznie się już dziś, 18 sierpnia o godz. 18. Zapowiedziany temat brzmi: „Który telefon z Androidem jest najlepszy?

Więcej na stronie: blomedia.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy