Polski kwadrycykl Triggo wkrótce na wyłączność w Vooom

18-09-2019, 20:06

W pierwszej kolejności w 2020 r. z polskiego pojazdu miejskiego Triggo będą mogli skorzystać użytkownicy Pracowniczych Pakietów Mobilności w ramach aplikacji Vooom. Dostęp do jednego z najbardziej innowacyjnych pojazdów elektrycznych to szansa na przełom w dziedzinie miejskiej mobilności. Już niedługo na platformie Vooom ruszą zapisy chętnych na testerów pojazdów Triggo.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


vooom i triggo

Vooom rozpoczyna współpracę z Triggo i już wkrótce futurystyczny mikrosamochód będzie dostępny w ramach Pracowniczych Pakietów Mobilności, innowacyjnego rozwiązania Vooom. Firmy rozpoczęły działania na rzecz rozwoju innowacyjnego carsharingu także dla użytkowników indywidualnych. Triggo to po iTaxi, innogy go i Hop.City kolejny nowoczesny dostawca usług z obszaru mobilności miejskiej przystępujący do konsorcjum konsekwentnie budowanego  przez Vooom.

Czterokołowy dwuosobowy pojazd daje szansę na uporanie się z dwoma istotnymi wyzwaniami współczesnych miast – brakiem miejsc do parkowania oraz uciążliwymi korkami. Triggo łączy w sobie cechy motocykla i samochodu. Dzięki zmiennemu rozstawieniu kół może zaparkować na przestrzeni zbyt ciasnej dla zwykłego auta oraz znacznie sprawniej przemieszczać się po zatłoczonych ulicach. W trybie „motocyklowym” rozwija prędkości do 25 kilometrów na godzinę, zaś przy jeździe z w pełni rozstawionymi kołami pozwala pokonywać dystans z prędkością 90 kilometrów na godzinę.

- Ekologiczne współdzielone środki transportu to przyszłość miejskiej mobilności. Partnerstwo z Triggo daje nam nie tylko możliwość zadbania o środowisko, ale jest też kolejnym krokiem na drodze do poprawy komfortu podróżowania po mieście. Stanie w korkach to strata czasu, zdrowia i bardzo często nerwów. Zwinny pojazd polskiej konstrukcji pozwoli uniknąć tych przykrych konsekwencji, a przy tym bezpiecznie i na czas dojechać do miejsca przeznaczenia. Chcemy, żeby jak najwięcej osób w Polsce przesiadło się do samochodów zeroemisyjnych  – mówi Włodzimierz Łoziński, CEO w Vooom.

- Misją Triggo jest pokonanie dwóch ważnych problemów współczesnych metropolii: korków i deficytu przestrzeni parkingowej. Współpraca z Vooom, wiodącą platformą łączącą wszystkie usługi współdzielone na jednej mapie, przyspieszy komercjalizację naszego wynalazku i stworzenie innowacyjnego na skalę światową carsharingu – przekonuje Rafał Budweil Prezes Triggo.

Zgodnie ze statystykami GUS obecnie w Polsce na 1000 mieszkańców przypada aż 700 samochodów. Większość z nich przez 96% czasu nie jest używana, tylko stoi i zajmuje cenną miejską przestrzeń. Szacuje się, że jeden samochód z carsharingu wypiera nawet do kilkunastu prywatnych aut. Pojazdy przyszłości takie jak dostępny przez Vooom Triggo pozwolą jeszcze lepiej zarządzać infrastrukturą miejską, a zaoszczędzoną w ten sposób przestrzeń oddać innym użytkownikom miasta.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag współpracatag Vooomtag Triggotag MaaS
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.