Plus: Portal dla komórek i portalowy telefon

18-10-2007, 18:37

Za kilka dni sieć Plus uruchomi nowy portal internetowy skierowany do użytkowników telefonów komórkowych. W pierwszym okresie funkcjonowania witryny od użytkowników Plusa, MixPlusa, Simplus i Samych Swoich nie będą pobierane opłaty za transmisję danych podczas poruszania się po portalu oraz pobierania zdjęć lub filmów.

Start nowego portalu został zapowiedziany na 22 października br. Witryna, dostępna pod adresem Plus.pl, ma charakteryzować się prostym i szybkim dostępem do rozrywki oraz najnowszych informacji podzielonych na kilka sekcji, m.in.: Wiadomości, Rozrywka, Gospodarka, Sport, Edukacja, Giełda notowania, Kursy walut, Rozkład jazdy, Kulinaria, Encyklopedie i słowniki, a także Ściągi.

Każda z sekcji będzie na bieżąco aktualizowana dzięki porozumieniom zawartym z partnerami. Np. sekcja Wiadomości zasilana będzie informacjami przygotowywanymi przez PAP i "Rzeczpospolitą", a sekcja Sport - przez "Przegląd Sportowy" - poinformowali przedstawiciele sieci Plus.

plusfon 401iW związku z uruchomieniem nowego portalu Polkomtel SA zdecydował się także na wprowadzenie telefonu portalowego pod własną marką. Komórka o nazwie Plusfon 401i to telefon internetowo-multimedialny z dostępem do internetu i funkcją automatycznego przełączania się między sieciami 3G i GSM/GPRS/EDGE 900/1800/1900.

Aparat będzie wyposażony m.in. kamerę 1,3 Mpix, odtwarzacz MP3, kartę pamięci microSD o pojemności 512 MB, zestaw słuchawkowy stereo a także będzie obsługiwał technologię Bluetooth i JAVA. telefon dostępny będzie w sprzedaży od 19 października br. w ramach oferty MixPlus oraz Plus dla klientów indywidualnych i biznesowych w cenie od 1 zł.

Źródło: Plus (Polkomtel)
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy