Płacisz BLIKIEM? Korzystaj z tańszych przejazdów

01-07-2019, 15:53

Przez cały lipiec klienci iTaxi, którzy za przejazd zapłacą BLIKIEM, będą podróżować o 30% taniej. Z usługi można skorzystać w największych miastach Polski. Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić maksymalnie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Z usług iTaxi można korzystać w największych miastach Polski, w tym m.in. Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście czy Poznaniu. Platforma umożliwia zamówienie przejazdu i opłacenie go bezpośrednio przez aplikację mobilną. Od teraz możliwe jest także dokonanie szybkiej płatności z wykorzystaniem One Click BLIK.

W związku z uruchomieniem w aplikacji iTaxi płatności tego typu, ruszyła specjalna promocja. Dzięki niej klienci, którzy zapłacą za przejazd BLIKIEM, otrzymają 30% zniżki. Maksymalna kwota rabatu może wynieść 15 zł. Każdy użytkownik może skorzystać z promocji dowolną ilość razy.

Użytkownik, który płaci po raz pierwszy w danej aplikacji czy na stronie internetowej, musi wpisać sześciocyfrowy kod BLIK oraz zatwierdzić transakcję w aplikacji mobilnej swojego banku. Wówczas otrzyma możliwość zapamiętania aplikacji lub strony, tak, aby przy kolejnej płatności nie było już potrzeby podawania kodu BLIK, a jedynie potwierdzenie płatności numerem PIN w aplikacji bankowej na smartfonie (gdzie zawsze widzi także szczegóły danej transakcji – czyli jaka jest kwota płatności oraz kto jest jej odbiorcą).

Źródło: iTaxiSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.