PayU szkoli z e-biznesu - jak zwiększyć obroty sklepu

11-04-2012, 22:35

W Poznaniu i Warszawie rusza wiosenna edycja bezpłatnych szkoleń dla e-biznesu pod hasłem PayU Developers' Day. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak udoskonalić działanie sklepów internetowych i powiększyć zyski dzięki wdrożeniu systemu płatności internetowych.

PayU Developers' Day to bezpłatny projekt szkoleniowy, którego celem jest dostarczenie wiedzy na temat najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku płatności internetowych w Polsce.

- W naszych szkoleniach biorą udział osoby zajmujące się integracją e-biznesu z systemami płatności oraz właściciele firm, którzy rozpoczęli swoją działalność w sieci, ale wciąż chcą doskonalić swój biznes. Pierwsza tura spotkań cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy się na wiosenną edycję - mówi Łukasz Janowski, Product Manager PayU S.A. - Już wkrótce uruchomimy także portal dla developerów, który będzie kolejną, po warsztatach, częścią rozwijającej się platformy "openpayu".

Czytaj też: Sofortbanking - kolejna metoda płatności dostępna w PayLane

W programie szkolenia zaplanowano kilka godzin teoretycznych i warsztatowych. Pierwsza część spotkania dotyczy płatności internetowych oraz prezentacji konta do robienia zakupów w wielu miejscach w internecie za pomocą tylko jednego hasła i loginu. W drugiej części, praktycznej, zostanie zaprezentowany proces integracji e-biznesu z systemem płatności dostarczany przez PayU.

Zajęcia prowadzą eksperci e-biznesu, praktycy wdrażający systemy PayU w największych polskich e-sklepach. Każdy uczestnik otrzymuje dyplom potwierdzający zdobyte umiejętności. Terminy najbliższych szkoleń: Poznań - 12 i 26 kwietnia oraz Warszawa - 19 kwietnia.

Szczegóły dotyczące szkolenia dostępne są na stronie: www.payu.pl/developersday


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031