Patrz.pl świętuje 3 urodziny

28-10-2008, 18:59

Serwis Patrz.pl we wrześniu 2008 r. obchodził trzecie urodziny - w tym czasie wityrnę odwiedziło ponad 3 miliony unikalnych użytkowników (źródło: Gemius Traffic).

Patrz.pl jest obecnie jednym z kluczowych serwisów grupy Pino, należącej do Internet Group SA. Powstał 24 października 2005 roku. Założony przez trzech absolwentów Informatyki Politechniki Wrocławskiej: Michała Sadowskiego, Piotra Wierzejewskiego i Karola Wnukiewicza, był jednym z pierwszych serwisów mediasharingowych (umożliwiających współdzielenie i wymianę plików) w Polsce.

Patrz.pl - strona główna
fot. - Patrz.pl - strona główna
Technologia Patrz.pl związana z serwowaniem treści wideo i audio jest obecnie wykorzystywana przez 45 stron partnerskich, takich jak wprost24.pl czy też v10.pl. Portal posiada rozbudowany system kont użytkowników i stale rozwija funkcjonalności wspomagające emisję i dodawanie treści wideo.

Serwis Patrz.pl miesięcznie odwiedza średnio 3 mln użytkowników. Wynik ten uplasował go w Top 20 w kategorii "Kultura i rozrywka" sierpniowego rankingu serwisów tematycznych wg Megapanel/PBI.


Następny artykuł » zamknij

Lojalki w BP od Comarch

Źródło: inf. prasowa
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag videotag statystykitag Pino.pltag Patrz.pltag jubileusze
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy