Pamiętasz smak Vibovitu?

19-05-2009, 11:43

Dźwięk Lambady, smak Vibovitu czy skok przez płot Lecha Wałęsy może nam przypomnieć nowopowstały serwis Mlodelata.pl.

Serwis MlodeLata.pl - Strona główna
fot. - Serwis MlodeLata.pl - Strona główna
12 maja bieżącego roku wystartował serwis Mlodelata.pl. Od tamtego okresu serwis odwiedziło 21 tys. użytkowników, którzy wygenerowali 215 tys. odsłon. Zdaniem twórców serwisu witryna skierowana jest do osób, które chcą powspominać dawne czasy.

Serwis Mlodelata.pl posiada 700 użytkowników. Jak zdradza Dziennikowi Internautów jego twórca Grzegorz Marynowicz, liczba ta byłaby większa, gdyby nie fakt, że większa część serwisu dostępna jest bez rejestracji.

Wspomniany serwis społecznościowy podzielony został na trzy kategorie.

Część Eksponaty zawiera dodawane przez użytkowników serwisu filmy i fotografie z chwil młodości.

Galeria to miejsce, w którym zarejestrowany użytkownik może dodawać własne fotografie, dzieląc je na aktualne i na te z młodych lat.

Ostatnią kategorią są Grupy, czyli zakładane przez użytkowników fora wokół określonych obszarów związanych z dawnymi czasami.

Dotychczas na Mlodelata.pl założone zostały m.in. takie grupy, jak: PRL - grupa dla osób chcących powspominać miniony okres, Kultowe seriale – społeczność fanów starych polskich seriali, Rejs - grupa miłośników znanej komedii Marka Piwowskiego.

Marynowicz zapewnia, że serwis nie będzie się skupiał na konkurencji z Naszą-Klasą, skoncentruje się natomiast na rozwoju modelu biznesowego i budowaniu zasięgu serwisu. Twórca strony zapowiedział też pojawienie się nowych funkcjonalności.


Źródło: MlodeLata
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag serwisy społecznościowetag PRLtag młodzież
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930