Paletę cukru prosto z Niemiec bardzo tanio na Allegro sprzedam

GazetaPrawna.pl 23-03-2011, 13:36

Podczas gdy cena za kilogram u nas często sięga już 6 zł, z Niemiec można go przywieźć za 2,5–3,5 zł. A potem odsprzedać z zyskiem w Polsce.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


„Niemiecki cukier najwyższej jakości 3,49 zł/kg. Wysyłka w paczkach 30-kg, w paczce 30 sztuk po 1 kg”, „Niemiecki cukier, okazyjna cena 3,85 zł/kg. Paleta 960 kg”, „Cukier z Niemiec po cenie 4,50 zł/kg”. Na tej ostatniej aukcji trzeba zamówić co najmniej tysiąc kilogramów za kwotę 4500 zł. Na terenie Opolszczyzny przywóz jedyne 200 zł.

W serwisie aukcyjnym Allegro są już dziesiątki podobnych ogłoszeń i mnóstwo chętnych, by kupić cukier w hurtowych ilościach. (...) Na różnicy cen robią biznes nie tylko duże firmy zajmujące się sprowadzaniem towarów z Niemiec, lecz także mrówki – sprzedają w sieci mniejsze partie cukru, po kilkanaście, kilkadziesiąt kilogramów.

– Mogę zrozumieć cukierników czy sklepikarzy, którym masowe zakupy takiego tańszego cukru rzeczywiście przełożą się na oszczędność. Jednak po co zwykłym ludziom robić zapasy na długie miesiące – dziwi się Marcin Mucha ze Związku Producentów Cukru w Polsce. Jednak nawet on nie potrafi powiedzieć, kiedy ceny cukru w Polsce się ustabilizują.

Więcej szczegółów w Gazecie Prawnej w artykule pt. Paletę cukru prosto z Niemiec bardzo tanio na Allegro sprzedam

Sylwia Czubkowska

gazeta prawnaSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag serwisy aukcyjnetag handeltag cukiertag Allegrotag żywność
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.