Ostatnia seria TouchPadów w pierwszej kolejności dla pracowników HP

19-09-2011, 12:52

Amerykański gigant informatyczny chce, by z przeceny jego tabletów skorzystali także pracownicy firmy.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Serwis TechCrunch dotarł do listu, który HP wysłało pracownikom amerykańskiego oddziału firmy. Stephan Dewitt informuje w nim, że jako pierwsi będą oni mogli nabyć ostatnią serię tabletów TouchPad.

Czytaj także: PlayBook podzieli losy TouchPada?

Sonda
HP powróci na rynek tabletów?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

TouchPad sprzedawał się bardzo słabo, w związku z czym HP było zmuszone do radykalnej obniżki cen urządzeń. Po tym jak za model tabletu Wi-Fi 16 GB klienci musieli zapłacić tylko 99 dolarów, natomiast wersja 32-gigabajtowa udostępniona została za 149 dolarów, internauci w ciągu kilku godzin wykupili całe zapasy tabletów.

Identyczne ceny mają obowiązywać również podczas sprzedaży ostatniej serii TouchPadów, zatem firma po raz kolejny spodziewa się olbrzymiego zainteresowania ze strony konsumentów. Pierwszeństwo w zakupach przez internet będą mieli tym razem pracownicy HP, z których każdy będzie mógł jednak nabyć tylko jedno urządzenie.

Początkowo tablety z webOS oferowane były za 499 dolarów i mało kto decydował się na zakup stosunkowo drogiego sprzętu z mało znanym systemem. Choć firmy analityczne zauważają, że HP nie powinno rezygnować z produkcji tabletów, mówi się jednocześnie, że nieudany debiut TouchPada mógł kosztować amerykańską firmę nawet 300 milionów dolarów.

Czytaj także: HP powinno koniecznie wrócić do tabletów


Źródło: TechCrunch


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.