Orange One – nowa taryfa w Orange na kartę

15-09-2010, 13:45

14 września Orange wprowadził nową taryfę na kartę - Orange One z profilem usług do wyboru. Za doładowanie można dostać nawet 1000 minut rozmów lub 1000 SMS-ów do wszystkich sieci. Na klientów czekają też nowe startery umożliwiające wybór dowolnej taryfy w Orange na kartę oraz nawet 120 zł premii za doładowania.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sonda
Jesteś abonentem sieci Orange?
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam telefonu komórkowego
wyniki  komentarze

Orange One to taryfa dla aktywnych użytkowników, którzy chcą mieć możliwość wyboru profilu usług odpowiadającego ich upodobaniom. Mogą zdecydować, czy za doładowania chcą dostawać dodatkowe minuty na połączenia w Orange czy SMS-y w Orange lub do wszystkich sieci. Mogą też skorzystać z pakietów minut i SMS-ów, rozmawiać za 0 groszy z trzema wybranymi numerami, a w usłudze „Zegar Stop" za 3 minuty rozmowy dostać 30 minut na kolejne połączenia w sieci Orange.

Orange One dostarcza użytkownikom wybór usług:

  • Pakiet SMS - 600 SMS-ów w cenie 1 gr do wykorzystania w Orange. Koszt pakietu 6 zł, ważność 30 dni.
  • Pakiet Minut - 60 minut na połączenia w Orange i na stacjonarne. Koszt pakietu 6 zł, ważność 30 dni.
  • Wybrane Numery - rozmowy za 0 groszy z 3 wybranymi numerami w Orange. Koszt usługi 6 zł, ważność 30 dni.
  • Zegar Stop - dodatkowe 30 minut na połączenia w Orange za wydanie na rozmowy, co najmniej 1 zł na dobę. Użytkownik może dostać dodatkowe minuty wielokrotnie, jednak nie częściej niż raz na dobę. Koszt usługi 1 zł, ważność 30 dni.

>> Czytaj też: Play i Orange: nowe oferty na kartę

Szczegóły oferty Orange One
fot. - Szczegóły oferty Orange One
W Orange One można także korzystać ze wszystkich usług dostępnych w Orange na kartę. Klienci zainteresowani ofertą Orange na kartę mogą z niej skorzystać, kupując jeden z nowych starterów o nominałach 5, 10 lub 20 zł. Każdy z nich pozwala klientowi na wybór najbardziej dopasowanej do jego potrzeb taryfy: Orange One, Nowe Orange Go, Orange POP lub Orange Free.

W każdym z nowych starterów przez pół roku klient dostaje co miesiąc równowartość kwoty zakupu startera. Oznacza to, że zakup startera o nominale 20 zł zasili konto użytkownika w sumie kwotą 120 zł. Jedynym warunkiem jest utrzymywanie aktywnego konta na połączenia wychodzące przez cały czas trwania promocji.

>> Czytaj też: Chcesz kartę SIM? Pokaż dowód

Użytkownicy korzystający już z dowolnej taryfy Orange na kartę mogą włączyć nową taryfę, wysyłając SMS o treści „ONE" pod numer 1120 (koszt SMS w Orange).

Szczegóły oferty oraz regulamin są dostępne na stronie: www.orange.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.