OnetVOD: filmy i seriale w pakiecie VODmax

05-10-2010, 23:25

Onet VOD wprowadził pakiet VODmax, który umożliwia nieograniczony dostęp do ponad 200 godzin płatnych materiałów wideo o charakterze premium dostępnych w serwisie: amerykańskich seriali z wytwórni Warner Bros, polskich produkcji, w tym prapremier seriali TVN oraz kilkudziesięciu filmów fabularnych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Wszystkie materiały wideo można oglądać bez żadnych ograniczeń, dowolną ilość razy przez 30 dni od daty zakupu. Pakiet VODmax kosztuje 29,90 zł brutto przy płatności online lub kartą kredytową. Można za niego również zapłacić za pomocą SMS. Co miesiąc będzie dostępnych kilkadziesiąt nowych tytułów filmów fabularnych oraz kolejne seriale.

>> Czytaj też: VOD: Premiery Gutek Film w sieci

Sonda
Korzystasz z zasobów portali VOD?
  • Tak
  • Nie
  • Nie oglądam filmów i seriali
wyniki  komentarze

- VODmax to nowa jakość na polskim rynku wideo online i niewątpliwie najbardziej atrakcyjna oferta cenowa. Odpowiadamy na potrzeby współczesnego widza, który coraz częściej chce sam decydować o tym, co, a przede wszystkim, kiedy będzie oglądał. W połączeniu ze stale rozbudowywaną bezpłatną ofertą serwisu to gigantyczna porcja najwyższej jakości rozrywki online, w której każdy znajdzie dla siebie interesujące pozycje – przekonuje Adam Bąkowski, szef projektu OnetVOD. Użytkownik uzyskuje nieograniczony dostęp do materiałów i co trzeba podkreślić, nie wiąże się żadną umową na rok czy dwa, jak ma to miejsce np. w przypadku operatorów kablowych - dodaje Bąkowski.

Niektóre z dostępnych materiałów w VODmax
fot. - Niektóre z dostępnych materiałów w VODmax
Z pakietem VODmax można oglądać prapremierowe odcinki „Majki”, kilkadziesiąt filmów fabularnych, kilkanaście znanych i lubianych seriali polskich i zagranicznych, a dla małych i dużych dzieci – prapremierowo - seria z animowanym „Mikołajkiem”.

W serwisie pojawią się również najnowsze seriale z wytwórni Warner Bros., m.in. kolejne sezony „Mentalisty” i „Pamiętników Wampirów” oraz kilka niespodzianek. Łącznie na start do obejrzenia w pakiecie VODmax serwis oferuje ponad 200 godzin wideo, czyli blisko 7 godzin rozrywki dziennie.

>> Czytaj też: VOD w Wirtualnej Polsce

Serwis dostępny jest pod adresem: vod.onet.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag VODmaxtag VoDtag pakietytag Grupa Onettag filmy w internecie
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.