Okazyjne oferty polecane przez użytkowników

01-02-2011, 15:30

Ciekawe oferty wskazane przez użytkowników, którzy polują na okazję, a do tego podzielą się adresem do aukcji lub sklepu, oferuje serwis Podgrzej.pl. Pojawiają się także darmowe oferty.

Podgrzej.pl polega na wydobywaniu ofert z największych otchłani internetu: aukcji, sklepów internetowych oraz firm niekoniecznie związanych z internetem. Użytkownicy polecają sobie wzajemnie oferty, dzięki czemu największe okazje mają pojawiać się na pierwszym miejscu.

Sonda
Szukasz okazji i promocji w sieci?
  • tak
  • nie
  • nie, nie kupuję przez internet
wyniki  komentarze

Głównym motorem napędowym serwisu są użytkownicy i to oni decydują o tym, jaki produkt jest wart polecenia innym. Każdy może dodać proponowaną ofertę, wymogiem jest jej atrakcyjność.

>> Czytaj też: Okazje Allegro w jednym miejscu

W serwisie pojawiają się informacje na temat usług (np. restauracyjne okazje), odzieży, obuwia, akcesoriów komputerowych bądź sprzętu AGD/RTV. Proponowana oferta nie musi być odpłatna, istnieje bowiem specjalna zakładka dotycząca ofert bezpłatnych, gdzie należy pokryć koszt przesyłki lub towar w całości jest darmowy.

Społeczność Podgrzej.pl poleci najgorętsze oferty
fot. - Społeczność Podgrzej.pl poleci najgorętsze oferty
Oferty są weryfikowane przez moderatorów pod względem bezpieczeństwa i regulaminu serwisu. Staramy się sprawdzać wiarygodność sprzedawcy oraz upewnić się, że podane informacje są zgodne z prawdą. W ocenie oferty największą rolę odgrywają jednak użytkownicy – tłumaczy Łukasz Kujawa, założyciel portalu Podgrzej.pl

Twórcy serwisu wzorowali się na HotUkDeals.com i jak sami przyznają, ich serwis nie różni się wiele od pierwowzoru. Na naszym rynku istnieje już kilka podobnych stron, jak np. mOkazja.pl lub wykopcene.pl.

>> Czytaj też: Najlepsze sklepy internetowe wg Okazje.info i Opineo

W bliskiej przyszłości planujemy wprowadzić inteligentny system polecania treści. Chcemy ułatwić dostęp do informacji poprzez polecanie ofert leżących w obszarze zainteresowania danego użytkownika – dodaje Łukasz Kujawa.

Serwis stworzony przez dwóch braci czerpie korzyści z programów afiliacyjnych, w przyszłości mają dodać możliwość polecania atrakcyjnych ofert partnerów. Korzystanie z Podgrzej.pl jest bezpłatne i jak zapewnia twórca, takie pozostanie.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag promocjetag Podgrzej.pltag okazjetag obniżki centag atrakcje
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy