Oferty Amazona w porównywarce Okazje.info

04-01-2012, 21:02

Aktualnie na stronach porównywarki prezentowanych jest ponad sto tysięcy ofert sklepu Amazon. W ciągu najbliższych miesięcy ta ilość ma się zwiększyć do ponad pół miliona.

- Skupiliśmy się na pozyskaniu artykułów trudno dostępnych w Polsce, przede wszystkim nowości oraz wiodących światowych marek, jak Miss Sixty, Quiksilver czy Burberry - komentuje Piotr Broniarczyk, prezes Okazje.info. - Wierzymy, że prezentacja Amazon.co.uk w polskich serwisach pozwoli przełamać opory przed kupowaniem za granicą. W niedalekiej przyszłości planujemy też prezentację innych popularnych sklepów, np. Asos.

Czytaj też: (akt.) Amazon do Polski wyśle paczkę za darmo

Oprócz dostępności unikalnych produktów, dodatkową wartość dla użytkowników mają stanowić atrakcyjne ceny, które oferuje Amazon. Według porównywarki różnice w cenach markowych zegarków sięgają 20%, popularnych gier - nawet 50%. Żeby ułatwić internautom korzystanie z oferty Amazonu, ceny produktów są przeliczane z funtów na złotówki zgodnie z obowiązującym kursem. Serwis informuje też użytkowników o darmowej wysyłce do Polski przy zamówieniu powyżej 25 funtów.

Jeśli potwierdzą się plotki o wdrożeniu polskiej wersji sklepu Amazona, użytkownicy będą więc mieli dostęp do szerszej oferty produktowej, między innymi do wydawnictw anglojęzycznych.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy