Ochrona serwerów w środowiskach fizycznych i wirtualnych - bezpłatne warsztaty

14-04-2010, 00:49

Firmy BizTech Konsulting i Trend Micro zapraszają na bezpłatne warsztaty, prezentujące rozwiązania do skutecznej ochrony i audytu infrastruktury serwerowej, które umożliwiają samoobronę środowiskom: fizycznym, wirtualnym oraz cloud computing.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Podczas spotkania odbędzie się prezentacja i praktyczny pokaz produktu oraz zasady licencjonowania narzędzia Deep Security, przeznaczonego do ochrony serwerów krytycznych w środowiskach fizycznych i wirtualnych. Ponadto zaprezentowane zostanie Threat Management Services, zestaw narzędzi do wykrywania i monitorowania niebezpiecznego kodu w infrastrukturze na zasadzie audyt bezpieczeństwa.

Warsztaty odbędą się 27 kwietnia 2010 r. i przeznaczone są dla kadry zarządzającej IT, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i ciągłość pracy środowiska IT. Miejsce spotkania to siedziba firmy BizTech Konsulting SA, ul. Wolność 3A (VI piętro), Warszawa.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.