Nowy wymiar kompleksowej pomocy po stracie

04-09-2019, 10:53

Analiza dostępnych na warszawskim rynku usług pogrzebowych musi się opierać nie tylko na wymienieniu wszystkich dostępnych opcji ale i ukazaniu ich zastosowania w praktyce. Jako przykład posłuży firma wyjątkowa pod kilkoma względami.

Dom pogrzebowy Nekropolis to doświadczone przedsiębiorstwo funeralne z kilkudziesięcioletnim stażem (od 1990 roku), a pomimo tego nowoczesne, prowadzone przez dwóch synów założyciela. Jest to firma rodzinna w której jednak dużą rolę odgrywają pracownicy. Zgrany zespół pracujący ze sobą od lat jest gwarancją, że nie popełni się tzw. wpadki podczas ceremonii. Biura zakładu pogrzebowego, a w zasadzie ich wygląd i możliwości do których przywykliśmy analizując warszawski rynek usług pogrzebowych, nie wyglądają jak u konkurencji. Są to kompleksy funeralne wyposażone w chłodnie, własne kaplice pożegnalne, zawsze świeże wieńce przygotowane przez jedną z najlepszych warszawskich florystek oraz przebogaty asortyment akcesoriów pogrzebowych.

nekropolis

Trumny dębowe dostępne w Warszawskim zakładzie pogrzebowym Nekropolis Chmielewscy odznaczają się wyjątkowym wykonaniem i trwałością. Zarówno w biurze usług pogrzebowych przy ulicy Gwiaździstej 17 (Bielany / Żoliborz) jak i ulicy Mehoffera 4 (Tarchomin / Białołęka) znajdziemy bardzo bogaty wybór trumien z dębiny. Są to tak solidnie wykonane trumny, że nawet przez kilkanaście miesięcy po pogrzebie nie stracą swoich właściwości. Rynek Warszawskich usług pogrzebowych jest pełny podróbek opartych na okleinach natomiast w przypadku zakładu Nekropolis dostajemy nie tylko pewność dobrej trumny, ale i cenę rynkową będąca wynikiem nałożenia uczciwej marży handlowej.

Praktyka wynikająca z wieloletniej działalności pokazała, że zadowolenie rodzin z wykonania tak szczególnej usługi jest kluczowe do odniesienia sukcesu. Dom pogrzebowy obsługuje więc często te same rodziny i ich znajomych - bo skoro mamy do kogoś zaufanie to nie szukamy kogoś innego.

Zakład pogrzebowy Nekropolis rozwinął, wraz z powtarzającymi się coraz częściej problemami z miejscami do pochówku, ofertę urn pogrzebowych i jeśli jest taka wola rodziny zorganizuje kremację w przeciągu 24 godzin. Jeśli dołożymy to tego usługi sprowadzania zmarłych z zagranicy do Polski oraz wypłatę zasiłków pogrzebowych na miejscu w biurze otrzymujemy kompleksowość na miarę stolicy w centrum Europy. Pomoc w organizacji stypy, organizacja noclegu dla rodzin, dopełnienie formalności, a nawet ustalenia z księdzem czy  z mistrzem ceremonii to wyjątkowy zespół usług pogrzebowych, który zdaniem redakcji zasłużył na wyróżnienie tym artykułem.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać

fot. Executium

fot. kalhhRSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: