Nowy numer Mensis.pl już jest

29-05-2012, 12:35

Wydano kolejny, siódmy już numer miesięcznika Mensis.pl. W najnowszym wydaniu po raz kolejny można znaleźć 14 artykułów merytorycznych, w tym dwa wywiady zasługujące na szczególną uwagę.

Na łamach najnowszego wydania miesięcznika Mensis.pl jako temat numeru ukazał się wywiad z Markiem Rusieckim, prezesem Xevin Investments i inwestorem w programie Dragons' Den. W wywiadzie można znaleźć informacje o dotychczasowych inwestycjach funduszu, finansowaniu sektora e-commerce oraz wskazówki dla początkujących przedsiębiorców wiążących swoją przyszłość z e-handlem.

W drugim wywiadzie na pytania odpowiadał Tomasz Krzemiński, CEO sklepu internetowego Outletmeblowy.pl, który w czasie trzech lat działalności w sieci zbudował jeden z największych sklepów meblowych. Jak zdradza Krzemiński, kluczem do sukcesu jest tutaj ścisła integracja online i offline.

Czytaj też: Specjalne wydanie Proseed na Intel Business Challenge Europe 2012

Tomasz Dalach, współzałożyciel i członek Rady nadzorczej Gruper.pl, opisuje, na co zwrócić uwagę podejmując współpracę na linii sklep internetowy - serwis zakupów grupowych. Jak napisał we wstępie redaktor naczelny magazynu - Krzysztof Rdzeń - "w końcu ktoś podjął rękawicę i przedstawił konkretne argumenty". Rzeczywiście po serii krytycznych artykułów dotyczących zakupów grupowych publikowanych w ostatnim czasie w magazynie Mensis.pl Dalach pokazał, że zakupy grupowe potraktowane jako element strategii marketingowej sklepu internetowego mogą przysłużyć się do jego rozwoju nawet w długofalowej perspektywie.

W siódmym numerze Mensis.pl nie zabrakło też innych interesujących artykułów, m.in. felietonu Andrzeja Lemańskiego o monopolistach naszych czasów (w którym autor punktuje zarówno Google, jak i Grupę Allegro).

Miesięcznik jest darmowy, a na stronach serwisu www.mensis.pl istnieje możliwość zamówienia prenumeraty drukowanej i przeczytania najnowszego numeru.


Źródło: Patronat Medialny
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031