World of Warcraft, od momentu wejścia na rynek w 2004 roku, zdobył na całym świecie 12 mln fanów. Polscy entuzjaści tej gry od poniedziałku mogą kupić pierwszy numer 80-stronicowego magazynu „GamesStar plus: World of Warcraft” przygotowany przez wydawnictwo IDG S.A.
Tematem wiodącym pierwszego wydania „GameStar plus: World of Warcraft” jest patch 3.3 i wprowadzona wraz z nim lokacja Icecrown Citadel. Redakcja odwiedziła Cytadelę i stanęła do walki z pierwszymi sługami Króla Lisza. Efektem jest 14-stronicowy zapis walk z Forge of Souls, Pit of Saron oraz Halls of Reflection.
Dla zaawansowanych graczy World of Warcraft redakcja przygotowała poradnik raidowania przez Naxxramas, Vault of Archavon i Eye of Eternity oraz wyczerpujący artykuł o tym, jak zdobyć unikatowego wierzchowca, który wzbudzi podziw innych mieszkańców Azeroth.
Do pierwszego numeru magazynu został dołączony plakat - na jednej stronie widnieje piękna elfka z kalendarzem, na drugiej znajduje się zestawienie najważniejszych bossów z większości instancji, które podczas 5-letniej historii World of Warcraft pojawiły się w grze. Wisienką na torcie jest „World of Nolife” - komiks, którego fabuła nawiązuje do znanego z gry świata MMORPG.
Cena magazynu „GameStar plus: World of Warcraft” wynosi 12,90 złotych.
Artykuł może zawierać linki partnerów, umożliwiające rozwój serwisu i dostarczanie darmowych treści.
|
|
|
|
|
|
|
|
Stopka:
© 1998-2025 Dziennik Internautów Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.