Nowoczesne ogrodzenia metalowe - trwałe i estetyczne

11-12-2018, 12:35

Ogrodzenia metalowe są popularne od wielu lat, jednak nowoczesne płoty w niczym nie przypominają swoich pierwowzorów. Obecnie ich formy są oszczędniejsze, lecz ogrodzenia z metalu nadal są jednymi z najtrwalszych i najbardziej estetycznych. Dlaczego warto wybrać płoty, bramy i furtki wykonane z metalu?

mat partnera

Ogrodzenia metalowe z 10-letnią gwarancją

Producenci nowoczesnych ogrodzeń metalowych dają aż 10 lat gwarancji na realizowane projekty, lecz metalowe przęsła są znacznie trwalsze. Płoty z nich wykonane bez przeszkód mogą służyć nawet 25 lat lub dłużej, gdyż są pokrywane specjalną powłoką lakierniczą. Zabezpiecza ona ogrodzenie przed działaniem śniegu, deszczu, wiatru, promieniowania UV i wahaniami temperatur. Metal jest dzięki temu odporny na korozję i utratę koloru. Ponadto przęsła są chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi w postaci zadrapań i zarysowań. Producent ogrodzeń Marciniak również daje 10 letnią gwarancję na powłokę lakierniczą.

Ogrodzenia metalowe są dopasowane do wymiarów działki, wielkości podmurówek i słupków. Wykonuje się je na zamówienie, dlatego odpowiadają na potrzeby konkretnego użytkownika. Przęsła są dzięki temu trwalsze, gdyż są ustawione dokładnie w taki sposób, jak powinny. Zrealizowane projekty ogrodzeń metalowych w stylu nowoczesnym możesz zobaczyć na www.marciniakogrodzenia.pl

Można tam nabyć również elementy podmurówki wykonane z kompozytów, więc również bardzo trwałe i bardzo atrakcyjne cenowo w porównaniu do rozwiązań tradycyjnych.

Ogrodzenie jako integralny element aranżacji posesji 

Producent nowoczesnych ogrodzeń metalowych wykonuje różne rodzaje przęseł w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, co sprawia, że możliwe jest ich dopasowanie zarówno do wyglądu elewacji, jak i charakteru, w jakim utrzymana jest przestrzeń przed domem. Metal może imitować barwę drewna - w takim wydaniu dobrze prezentuje się nawet przed rustykalnymi budynkami. Przęsła mogą być również pokryte szarą lub czarną barwą, pożądaną w modernistycznych i skandynawskich aranżacjach przestrzeni.

Zamawiając ogrodzenie metalowe, wybiera się spośród kształtowników o różnej grubości i sposobie ustawienia. Producenci oferują zarówno cienkie i subtelne przęsła, z których tworzy się ogrodzenia o rzadkim rozstawie, jak i grube kształtowniki, które umieszcza się jeden obok drugiego. Płot może być tak gęsty, że zupełnie osłoni ogród i przestań wokół domu przed wścibskimi osobami. 

W przypadku ogrodzeń metalowych możliwe jest uzyskanie efektu dynamiki, poprzez umieszczenie poszczególnych przęseł płotu pod niewielkim kątem. Ponadto bez trudu dopasuje się wygląd ogrodzenia do stylu, w jakim wykonana jest balustrada balkonowa, poręcz przy schodach wejściowych lub pergola wokół tarasu. Do płotu dobierze się furtkę i bramę wjazdową w takiej samej stylistyce.


Następny artykuł » zamknij

Praca w biurze

Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag ogrodzenia metalowetag komunikat firmy
To warto przeczytać


fot. Devirefot. Fortinetfot. PR-imo
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: