Nowoczesna i szybka pomoc drogowa w Poznaniu

06-10-2014, 15:25

Skuteczność i niezawodność – te cechy są szczególnie pożądane przez każdego kierowcę, którego samochód został uszkodzony w wyniku kolizji, w związku z tym musi skorzystać z pomocy drogowej. Usługi te to nie tylko holowanie, ale kompleksowa obsługa powypadkowa.

Celem wszystkich działań podejmowanych przez profesjonalistów jest jak najszybsze wyprowadzenie samochodu z miejsca zdarzenia drogowego i efektywna naprawa pojazdu. Nie będzie to możliwe bez odpowiedniego przygotowania, zarówno technicznego, jak i kadrowego. Powierzając samochód takiej firmie, możemy być pewni, że szybko będziemy się mogli znów cieszyć wygodną jazdą naszym samochodem.

Auto Service Wareńczak - pomoc drogowa

Stawiajmy na wiarygodność i doświadczenie

Na rynku obsługi pojazdów pojawia się coraz więcej firm. Konkurencja to większa różnorodność i możliwość weryfikacji ofert. Chcemy mieć pewność, że otrzymamy fachową pomoc? Stawiajmy na doświadczenie! Wieloletnia obecność na wymagającym rynku to dla każdej firmy najlepsza rekomendacja.

Niemal dwadzieścia lat działalności – diagnostyka, serwis naprawczy, usługi blacharskie i lakiernicze. To wszystko oferowane również w ramach pomocy drogowej – kierowcy mogą zawsze liczyć na profesjonalną i przyjazną obsługę w Auto Service Wareńczak. Indywidualne podejście do każdego przypadku, niezawodność – całodobowy serwis, nowoczesne technologie i pomoc wykwalifikowanej kadry – to gwarancja satysfakcji klienta.

Serwis oferuje pełną obsługę powypadkową – techniczną i formalną. Auto Service Wareńczak zapewnia: holowanie, zgłoszenie szkody i bezgotówkową naprawę, co jest możliwe dzięki wieloletniej współpracy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Kierowca może liczyć również na bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego na czas wykonywania naprawy, nawet wówczas, gdy auto po wypadku zostało zakwalifikowane do kategorii szkody całkowitej.

Auto Service Wareńczak - pomoc drogowa

Pomoc drogowa od „l” do… „n”

Cały proces pomocy drogowej zaczyna się w miejscu, w którym doszło do kolizji. Nie ma mowy o skutecznej interwencji bez odpowiedniego sprzętu. Wszystko zaczyna się więc od „l” – jak laweta. Każda firma działająca w branży pomocy drogowej musi posiadać wystarczającą liczbę specjalistycznych samochodów, dzięki którym może się odbyć szybkie i bezpieczne holowanie. Auto Service Wareńczak prowadzi 24-godzinną obsługę powypadkową, jest to możliwe m.in. dzięki kilku nowocześnie wyposażonym holownikom.

Laweta zapewniająca jak najszybsze odprowadzenie uszkodzonego samochodu do bezpiecznego miejsca (Auto Service Wareńczak zapewnia możliwość korzystania ze strzeżonego, monitorowanego parkingu) musi posiadać sprawnie działającą wciągarkę. Wszystkie prace związane z transportem samochodu wykonywane są też sprawniej dzięki aluminiowej zabudowie opuszczanej za pomocą systemu hydraulicznego. Niektóre modele wyposażone są również w widły hydrauliczne. Auto Serwis Wareńczak posiada holowniki o różnej ładowności. Każda laweta wyposażona jest w niezbędny sprzęt do przewozu aut osobowych, dodatkowo holowniki posiadają też nawigację, dzięki czemu w ekspresowym tempie dojeżdżają w każde miejsce.

Wreszcie dochodzimy do „n” – czyli naprawy. Gwarancją sukcesu czyli zadowolenia klienta jest wykonanie wszystkich prac związanych z przywróceniem samochodu do pełnej używalności w jak najszybszym czasie. Sprawdzone od lat procedury w połączeniu z najnowszymi technologiami i profesjonalnym zespołem specjalistów Auto Service Wareńczak zapewniają optymalną pomoc drogową w każdym, indywidualnym przypadku.

Auto Service Wareńczak - pomoc drogowa

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.