Nowa oferta Ery dla nowych klientów do końca umowy

02-02-2011, 12:59

Od dziś w Erze można wybrać zniżkę na telefon, bezpłatną Sieć Rodzinną lub 2 razy więcej minut przy podpisaniu umowy.

W nowej promocji Ery dostępne taryfy zostały rozszerzone o pakiety danych, po których wykorzystaniu nie są naliczane dodatkowe opłaty za dostęp do internetu. We wszystkich taryfach klient może w zależności od potrzeb wybrać jeden z trzech dodatkowych prezentów.

>> Czytaj też: Era: pakiet danych w roamingu

W zależności od wysokości abonamentu, Era oferuje jeden z trzech prezentów
fot. - W zależności od wysokości abonamentu, Era oferuje jeden z trzech prezentów
Do wyboru jest 2 razy więcej minut w abonamencie - dodatkowy pakiet minut, który można wykorzystać na połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Wszystkie minuty w abonamencie są wymienne na SMS, MMS, MB oraz minuty na numery stacjonarne w UE. Dzięki temu rozwiązaniu klient efektywnie będzie mógł wykorzystać dostępne w abonamencie środki.

Sieć Rodzinna jest dostępna w bezpłatnej opcji od 2 do 6 numerów w zależności od wybranej wysokości abonamentu. Każdy z uczestników Sieci Rodzinnej otrzymuje 2000 minut na rozmowy z jej pozostałymi członkami.

Natomiast w ofercie tańszy telefon klient otrzymuje upust do 500 złotych na zakup nowego telefonu.

>> Czytaj też: Dodatkowe Pakiety GB w mobilnym internecie Orange

Wszystkie parametry promocji uzależnione są od wysokości miesięcznej kwoty zobowiązania klienta. Długość obowiązywania umowy nie ma znaczenia, można ją podpisać na 24 lub 36 miesięcy. Więcej informacji o ofercie jest dostępnych na stronie www.era.pl

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy