Netsprint przygotuje wyszukiwarkę legalnych treści wideo dla IAB Polska

22-07-2014, 16:28

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska wybrał Netsprint w konkursie na przygotowanie wyszukiwarki legalnych treści, która będzie dostępna na stronie akcji Oglądaj Legalne - www.ogladaj-legalne.pl. Projekt wystartuje jesienią.

Celem kampanii „Oglądaj Legalne” jest promocja korzystania z legalnych źródeł treści poprzez zagregowanie w jednym serwisie legalnych materiałów filmowych pochodzących od serwisów partnerskich biorących udział w akcji, podniesienie świadomości użytkowników i przeciwdziałanie rozwojowi serwisów pirackich. Projekt obejmuje filmy, seriale i streaming live (m.in. sport) w różnych formach: VoD na dekoderze, materiały dostępne online, płyty DVD/Blueray, a nawet kino. W ramach kampanii Netsprint będzie odpowiedzialny za:

  • stworzenie i wdrożenie wyszukiwarki legalnych treści na stronie www.ogladaj-legalne.pl,
  • szybkie i efektywne przeszukiwanie wielu serwisów partnerskich jednocześnie oraz precyzyjne dopasowanie wyników wyszukiwania do zapytań wpisanych przez użytkowników.

Netsprint został wybrany do projektu w ramach konkursu ogłoszonego przez IAB w kwietniu 2014 roku. Konkurs obejmował stworzenie wyszukiwarki legalnych treści do zaimplementowania w witrynie www.ogladaj-legalne.pl. Do konkursu przystąpiło 10  firm, spośród których oferta Netsprint okazała się najkorzystniejsza.

– Niezmiernie cieszymy się, że IAB doceniło nasze doświadczenie w projektowaniu rozwiązań wyszukiwawczych dostosowanych do potrzeb konkretnych organizacji. Udział w projekcie sprawia, że wspólnie z największą organizacją branżową oraz głównymi graczami na rynku internetowym kreujemy i promujemy standardy korzystania z treści wideo w internecie. Naszym celem jest zapewnienie użytkownikom możliwości szybkiego i łatwego dotarcia do legalnych materiałów – mówi Iwona Kaźmierczak, Business Development Director, Netsprint.
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031