Neostrada tańsza nawet o 25 proc. Także dla dotychczasowych klientów!

01-10-2010, 12:23

1 października br. Telekomunikacja Polska wprowadziła nową ofertę neostrady i neostrady z TV. Obniżki sięgają nawet 25 proc. i dotyczą wszystkich opcji. Co najważniejsze dla użytkowników neostrady - z tańszej oferty mogą skorzystać nie tylko nowi, ale także dotychczasowi klienci.

Klienci TP zainteresowani skorzystaniem z nowych, niższych cen powinni sami zadbać o migrację. Będą to mogli zrobić już od 11 października. W celu zmiany należy udać się do punktu sprzedaży lub zadzwonić na infolinię (nr 801 505 505).

Wojciech Jabczyński, rzecznik Telekomunikacji Polskiej, zwraca uwagę na blogu TP, że migracja na niższe ceny spowoduje odnowienie umowy z klientem. Odnowienie w cenach promocyjnych będzie możliwe na 12 lub 24 miesiące. W przypadku wyboru dłuższego okresu obowiązywania umowy pierwsze dwa miesiące są gratis.

Obowiązująca od dziś promocja polega także na zmniejszeniu opłaty aktywacyjnej lub opłaty za aktywację i instalację neostrady do 49,90 zł (przy 12 miesięcznej umowie). Należy pamiętać, że obniżka ta dotyczy tylko klientów, którzy jednocześnie ze złożeniem zamówienia na neostradę złożą zamówienie na dostarczanie faktury w formie elektronicznej. Bez e-faktury opłata aktywacyjna wynosi 112,87 zł, a z instalacją 305 zł.

Co ważne, migracyjna promocja, pozwalająca na skorzystanie z niższych cen przy tych samych opcjach prędkości neostrady, trwa tylko do końca bieżącego roku. Oznacza to, że klienci, którzy nie zdążą dokonać migracji w tym okresie, a będą chcieli tego dokonać po nowym roku, będą musieli wybrać opcję neostrady z wyższą prędkością, niż mieli przed wejściem obecnej oferty w życie.

Poniżej cennik wszystkich opcji z umową na 12 i 24 miesiące oraz promocyjne ceny dostępu do internetu u wybranych konkurentów, zaczerpnięte z cenników dla klientów indywidualnych, obowiązujących na dzień 1 października 2010 r.:

Promocyjne ceny dostepu do internetu w TP, Dialogu,Netii na dzień 01.10.2010

Należy przy tym pamiętać, że do ceny dostępu do internetu trzeba doliczyć abonament za łącze telefoniczne lub za utrzymanie łącza (29 zł).

Wojciech Jabczyński zaznacza, że Telekomunikacja Polska mogła tak bardzo obniżyć ceny dzięki zatwierdzeniu przez UKE nowego modelu ustalania cen usług hurtowych dla operatorów, którzy do oferowania internetu wykorzystują sieć TP (zmiana wyliczeń z retail minus na cost plus).

- Dzięki nowej metodzie rozliczeń z operatorami mogliśmy wreszcie zaproponować konkurencyjne ceny internetu również dla najpopularniejszych prędkości 1Mb/s i 2 Mb/s. Teraz TP jest „z powrotem na rynku” i liczymy na duże zainteresowanie naszą ofertą. W każdej z opcji prędkości mamy w tej chwili jedną z najciekawszych propozycji - powiedział Maciej Witucki, prezes Grupy TP. - Bardzo się cieszę, że to TP ponownie nadaje ton całemu rynkowi – z pewnością skorzystają na tym zarówno nasi klienci, jak i akcjonariusze – dodał.

Wraz z obniżką cen neostrady TP obniżyła także ceny pakiety neostrady z telewizją. Szczegóły na stronach TP.

www.tp.pl


Źródło: TP, Blog TP
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Telekomunikacja Polskatag neostradatag cenniki
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930