Najlepszy wózek do samolotu

30-10-2020, 17:48

Spacerówka do samolotu to nie to samo, co typowy wózek spacerowy. Ważne jest bowiem to, by miała odpowiednie wymiary. Co więcej, powinien naprawdę sprawnie się składać i być stosunkowo lekki, by nie stał się prawdziwym problemem w podróży. Co warto wiedzieć, gdy planujesz go kupić? W naszym artykule znajdziesz praktyczne podpowiedzi, jak wybrać lekki wózek spacerowy.

Chociaż nie każdy wózek spacerowy sprawdzi się podczas podróży, to większości rodziców wózek do samolotu może służyć na co dzień. To o tyle praktyczne, że plany wycieczkowe mogą pojawić się nagle - dobrze, jeśli nic cię wtedy nie krępuje i nie sprawia, że jesteś zmuszony z nich rezygnować. Wózek do samolotu może także ułatwić ci codzienne zakupy czy po prostu przemieszczanie. Znacznie łatwiej wnieść go po schodach, zajmuje niewiele miejsca w mieszkaniu i bez trudu zmieścisz go w samochodzie.

Wózek spacerowy do samolotu - ważne informacje

Spacerówka do samolotu musi być przede wszystkim lekka. To ważne, by wybierać modele, które nie stanowią problemów w transporcie. Inaczej trudno byłoby dać sobie radę, mając jeszcze walizki i dziecko. Istotne jest także to, by wózek zajmował jak najmniej miejsca po złożeniu. Wszystkie współczesne linie lotnicze umożliwiają darmowy przewóz jednego wózka dla każdego podróżującego dziecka. To indywidualna decyzja rodziców, czy wybiorą gondolę, czy też lekki wózek spacerowy. Jeśli planujecie podróż z niemowlęciem, zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie wózek 2w1.

Jeśli planujesz zabrać do samolotu wózek spacerowy, zawsze jego przewóz musisz zgłosić obsłudze. To ważne, by odpowiednio oznaczyć go w punkcie bagażowym - potem możesz korzystać z niego aż do momentu odprawy. W zależności od wybranych linii lotniczych, będziecie zobowiązani do oddania go albo jeszcze na lotnisku, albo już na płycie tuż przed wejściem do samolotu. Zanim przekażesz go obsłudze, zadbaj o to, by był poprawnie złożony. Gdy podróżujesz z większym dzieckiem, dobrze zastanów się, czy nie wygodniej będzie od razu oddać wózek spacerowy do luku bagażowego.

wózek bumprider

Wózek Bumprider Connect - spacerówka do samolotu

Obecnie wybór wózków w sklepach jest tak duży, że z całą pewnością każdy znajdzie model idealny dla siebie. Dlaczego w dobie tak dużego asortymentu polecamy Bumprider Connect? Przedstawiamy jego zalety.

Wózek spacerowy Bumprider Connect umożliwia prowadzenie, składanie oraz rozkładanie przy użyciu zaledwie jednej ręki. Tym samym podróże z walizkami są znacznie łatwiejsze - to istotne zwłaszcza wtedy, gdy z dzieckiem wyjeżdża tylko jeden dorosły. Wózek do samolotu Bumprider posiada zwrotne przednie koła, które pozwalają na bardzo płynną jazdę. Został wyposażony w pojemny kosz znajdujący się pod siedziskiem, co jest bardzo praktyczne w czasie podróży. Producent przewidział również specjalną blokadę, by nie rozłożył się po złożeniu i nie zniszczył w luku bagażowym. Postawił również na wytrzymały stelaż i materiały, które można prać w pralce.

Dla rodziców oprócz wygody zawsze ważne powinno być bezpieczeństwo ich dzieci. Dlatego wózek spacerowy Bumprider Connect, mimo niewielkich rozmiarów, posiada wszystko, co niezbędne do jego zapewnienia. Został wyposażony w pięciopunktowe pasy, ma regulowane oparcie (do pozycji leżącej) oraz sporą budkę, która skutecznie chroni przed słońcem. Oprócz tego posiada wygodny podnóżek i praktyczny hamulec nożny.

Warto podkreślić, że Bumprider Connect to wózek dziecięcy 2w1 - daje możliwość zamontowania gondoli dla maluszka. Posiada także innowacyjne magnesy, dzięki którym można łączyć 2 wózki Bumprider Connect w jeden, tworząc w ten sposób wózek bliźniaczy. To bardzo praktyczne, gdy podróżujecie większą rodziną.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag wózek spacerowytag nols

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.