Music Unlimited od Sony dla Androida deklasuje usługę Google

16-06-2011, 11:23

Sony udostępniło swoją usługę muzyczną dla Androida, która jest znacznie bardziej rozbudowana od tej, którą jakiś czas temu zaprezentowało Google.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Google było w stanie zapłacić bardzo wiele wytwórniom płytowym za umożliwienie sprzedaży muzyki, jednak najprawdopodobniej strony nie doszły do porozumienia ze względu na niechęć Mountain View do cenzurowania wyników wyszukiwania prowadzących do stron, które mogą ułatwiać piractwo.

>>Czytaj także: Sony milknie po kolejnych włamaniach

Sonda
Usługa muzyczna Sony zdobędzie większą popularność nić Google Music?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Sony, które w ostatnim czasie mocno ucierpiało w wyniku licznych ataków cyberprzestępców, zaprezentowało swoją muzyczną usługę w wersji dla Androida. Program, przeznaczony dla urządzeń z systemem w wersji 2.1 oraz nowszych, jest już dostępny w Android Markecie.

Music Unlimited dostępne jest w dwóch wersjach. W najtańszym modelu za 3,99 dol. użytkownicy mają możliwość słuchania radia internetowego, jak również własnej kolekcji muzyki. Co ciekawe, posiadane przez użytkowników utwory nie będą przesyłane do Sony, by później móc je odtworzyć, a zamiast tego japoński producent zaproponował funkcję skanowania lokalnej biblioteki.

W droższym abonamencie (9,99 dol. za miesiąc) posiadacze urządzeń z Androidem będą mogli dodatkowo odtwarzać dowolne z ponad 7 mln utworów oferowanych przez Music Unlimited.

Na razie z usługi skorzystają wyłącznie mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemiec, Włoch, Australii, Nowej Zelandii oraz Stanów Zjednoczonych.

>>Czytaj także: Kolejne włamanie do Sony: "Chcieliśmy was bardziej pogrążyć"


Źródło: ZDNet


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Xsolla


fot. Geralt


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.