Możesz wygrać indeks na Studia Podyplomowe Marketingu Internetowego w SGH

12-01-2012, 17:51

Studenci oraz absolwenci uczelni wyższych za najlepszą pracę licencjacką, inżynierską lub magisterską z zakresu marketingu internetowego mogą otrzymać indeks na studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Już po raz trzeci Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Szkoła Główna Handlowa w Warszawie organizują konkurs dla na najlepszą pracę dyplomową z zakresu marketingu internetowego. W tym roku zdecydowano rozszerzyć konkurs o prace licencjackie oraz inżynierskie, co ma zwiększyć zainteresowanie.

- Wiele wciąż studiujących osób ma duże doświadczenie zawodowe, co sprawia, że poziom prac dyplomowych zgłaszanych do naszego konkursu jest naprawdę wysoki. Świadczą o tym bardzo pozytywne opinie przedstawicieli jury, którzy bardzo często oferują laureatom konkursu płatne staże czy niekiedy zatrudnienie - powiedziała Anna Wątła, manager ds. edukacji w IAB Polska, organizator konkursu.

Czytaj też: Magazyn Online Marketing Polska już na rynku

Do udziału w konkursie dopuszczone zostaną prace magisterskie, licencjackie oraz inżynierskie z zakresu marketingu internetowego obronione w okresie od 01.01.2007 r. do 03.02.2012 r. (wtedy kończy się zbiórka prac). W lutym prace zostaną ocenione przez przedstawiciela SGH oraz jury konkursu, a pierwszego marca zostaną ogłoszone wyniki.

Autor najlepszej pracy dyplomowej otrzyma indeks na rozpoczynającą się w marcu 2012 roku 16. edycję Studiów Podyplomowych Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej , a autorzy pozostałych nagrodzonych prac otrzymają możliwość uczestniczenia w miesięcznych płatnych praktykach.

Szczegóły dostępnie są na stronie: iabpolska.pl


Źródło: IAB Polska


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.