Mistrzostwa Europy Siatkarzy w Wirtualnej Polsce

03-09-2009, 15:32

Wirtualna Polska uruchomiła witrynę dedykowaną rozgrywanym w Turcji siatkarskim Mistrzostwom Europy – mesiatkarzy.wp.pl. Już od dziś można śledzić na jej stronach przebieg turnieju, sprawdzać wyniki rozgrywek, sięgać do aktualnych wiadomości.

Główna strona serwisu przedstawia informacje o Mistrzostwach Europy Siatkarzy, wydarzeniach około turniejowych, zawodnikach. Można na niej uzyskać podstawowe informacje na temat interesującej nas drużyny (imię i nazwisko trenera, odniesione sukcesy, liczba dotychczasowych startów w ME). Po kliknięciu na umiejscowione na interaktywnej mapie państwo uzyskujemy dokładny opis reprezentacji.

Dział Turniej zawiera wiadomości dotyczące mistrzostw, terminarz rozgrywek, prezentację aren w Stambule i Izmirze, historię Mistrzostw Europy. Sekcja Extra prezentuje użytkownikom galerie zdjęć; jest tu też odnośnik do dedykowanego imprezie forum użytkowników.

- Szczególną uwagę poświęcamy reprezentacji Polski. W sekcji Poznaj Kadrę przedstawiamy m.in. dokładny przebieg kariery zawodowej wszystkich naszych reprezentantów. Będziemy też relacjonować, minuta po minucie, mecze rozgrywane przez nasz skład – mówi Rafał Miernik,  Kierownik Działu Sport w Wirtualnej Polsce. – Przypomnę tylko, że Polska zmierzy się w pierwszej fazie grupowej z Francją, Niemcami i Turcją. Wyniki wszystkich pojedynków, faz grupowych i fazy pucharowej, śledzić można na głównej stronie serwisu.

mesiatkarzy.wp.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Wirtualna Polskatag sporttag siatkówkatag mistrzostwa
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy