Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Każdy człowiek jest mistrzem w jakiejś dziedzinie, jednak tylko nieliczni są uważani za prawdziwych ekspertów. Spośród nich jeszcze mniejsze grono zaprasza się do mediów w roli autorytetu czy wręcz wyroczni w swojej dziedzinie. Wreszcie zaledwie garstka ekspertów potrafi zarabiać na swojej wiedzy. Co wyróżnia tych mistrzów nad mistrzami? Wszyscy piszą książki!

MistrzologiaWraz z każdym kolejnym czytelnikiem popularność eksperta rośnie. Coraz więcej osób chce skorzystać z jego rad. Dziennikarze zaczynają go zapraszać do programów tematycznych i komentowania bieżących zdarzeń w danej branży. Niepostrzeżenie autor książki staje się mistrzem, którego inni chcą naśladować, któremu płacą za szkolenia...

Może ciężko w to uwierzyć, ale każdy z uznanych autorytetów zaczynał od miejsca, w którym Ty - być może - dziś jesteś: od własnej, popartej praktyką wiedzy w swojej dziedzinie. Chcesz wreszcie na niej zarobić? Zacznij pisać! W świeżo wydanej przez Złote Myśli publikacji Arkadiusz Podlaski przedstawia kulisy swego warsztatu. Sam wydał do tej pory 7 książek, zdobywając uznanie czytelników. Teraz zdradza swoje sposoby pisania bestsellerów.

>> Zamów: Mistrzologia

Co konkretnie można znaleźć w tym e-booku? „Mistrzologia” przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy pracy nad własną publikacją i odpowie na pytania:

  • Jak wybrać pomysł na książkę, by odniosła sukces?

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad napisaniem własnej książki, zapewne przyszło Ci do głowy pytanie: „Ale czy będą chcieli to czytać?”. Autor przedstawia proste i sprawdzone metody na wybór tematu publikacji, które niemal gwarantują jej powodzenie. Co więcej, dowiesz się, w jaki sposób przekuć właśnie Twoje indywidualne doświadczenie i wiedzę w bestseller.

  • Jak zmotywować się do pisania?

Być może w tej chwili myślisz, że „to nie dla Ciebie”, bo np. masz trudności z pisaniem. Nic bardziej mylnego! Każdy autor książek miewa kłopoty w tej materii. W „Mistrzologii” znajdziesz spis gotowych do zastosowania technik pisania, które sprawią, że pisanie przyjdzie Ci łatwo i będzie sprawiać ogromną frajdę.

  • Co zrobić, by szybko napisać książkę?

Zazwyczaj pisanie książki kojarzy się również z mozolną i długotrwałą pracą przez kilka miesięcy, a nawet lat. Nic podobnego! W tej książce znajdziesz techniki skracające czas potrzebny do stworzenia własnej publikacji nawet do... 6 godzin! Autor zdradza również własne, unikatowe techniki „turbopisania”, z których sam korzysta.

  • Jak przekonać wydawców, że warto wydać Twoją książkę?

Gdy tekst jest już gotowy, kolejnym etapem drogi autora jest przekonanie innych, że warto zainwestować właśnie w to dzieło i przekazać je czytelnikom. Dowiesz się, w jaki sposób tego dokonać i jakie kryteria są brane pod uwagę przez wydawców. Poznasz również konkretne wydawnictwa, do których warto zgłosić się z gotową publikacją i uzyskać jak najlepsze warunki wydania.

  • Jak wspomóc promocję publikacji, by zarobić na niej jak najwięcej?

Tak naprawdę napisanie i wydanie swojego dzieła to dopiero początek. Gdy już jest dostępne, trzeba je jeszcze sprzedać, by zarobić na własnej pracy. Większość ciężaru promocji zazwyczaj biorą na siebie wydawcy. Są jednak pewne rzeczy, które Ty sam możesz zrobić, by istotnie wspomóc sprzedaż i zarobić więcej.

  • W jaki sposób wykorzystać swoją publikację, umocnić pozycję eksperta?

Gdy już Twoja książka spotka się z uznaniem ze strony czytelników i komentatorów, warto przemyśleć kolejne kroki w budowaniu własnej pozycji. Wydanie publikacji otworzy przed Tobą wiele drzwi i możliwości – które z nich warto wybrać? Tego również dowiesz się z „Mistrzologii”.

Dowiedz się więcej i zamów: Mistrzologia

Zobacz więcej e-booków


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              



Ostatnie artykuły:





fot. Freepik




fot. Freepik



fot. DALL-E