Minikamera szpiegowska - hit wśród urządzeń szpiegowskich

02-07-2021, 09:28

Od lata minikamera szpiegowska jest najczęściej wybieranym przez klientów alaftronik.com.pl urządzeniem. Rzeczywiście, ma bardzo uniwersalne zastosowanie. Może służyć do monitorowania własnego domu, mieszkania, biura lub warsztatu. Można zainstalować ją w samochodzie. Można również dzięki odpowiedniemu kamuflażowi mieć ją zawsze przy sobie.

Minikamera szpiegowska – hit wśród urządzeń szpiegowskich

Nie musi być wykorzystywana tylko w celach znanych z sensacyjnych filmów i kryminałów. Przede wszystkim służy bezpieczeństwu i ochronie. Należy pamiętać, że w zakładzie pracy o instalacji minikamery powinni być powiadomieni pracownicy. Jeżeli planujemy umieścić minikamerę szpiegowską poza swoim miejscem pracy czy zamieszkania najlepiej przedyskutować tę decyzję z prawnikiem. Dowody uzyskane za pomocą nielegalnie zainstalowanej minikamery szpiegowskiej mogą być odrzucone przez sąd.

Czy minikamera szpiegowska jest droga?

Nie jest to drogie urządzenie. Prosta minikamera szpiegowska w sklepie alfatronik.com.pl kosztuje zaledwie kilkaset złotych. Z pewnością na zagranicznych portalach z elektroniką można znaleźć jeszcze tańszy sprzęt, ale jego jakość może okazać się wątpliwa. Alfatronik.com.pl to producent i dystrybutor profesjonalnego sprzętu szpiegowskiego. Oprócz sprzedaży internetowej i w sklepach stacjonarnych świadczy również usługi – zakłada i wykrywa urządzenia szpiegowskie, prowadzi szkolenia na temat bezpieczeństwa i doradza w nietypowych sytuacjach. Na życzenie klienta alfatronik.com.pl może umieścić minikamerę szpiegowską w każdym dostarczonym przez klienta przedmiocie codziennego użytku, nie budzącym żadnych podejrzeń.

Gdzie może być ukryta minikamera szpiegowska?

Współczesna technika pozwala na ukrycie minikamery szpiegowskiej w różnych przedmiotach codziennego użytku, nawet tych o bardzo niewielkich rozmiarach. W biurze minikamera szpiegowska może być ukryta w pendrivach, długopisach, czujnikach dymu, kalendarzach, zegarach, ładowarkach do telefonów, pilotach do urządzeń elektronicznych a nawet w papierowym kubku do kawy. Jeżeli zachodzi potrzeba rejestracji spotkań na zewnątrz biura minikamera szpiegowska może być zakamuflowana w guziku, w telefonie, w krawacie lub w oprawce okularów. W samochodzie można ja umieścić w ładowarce samochodowej do telefonu lub w uchwycie do telefonu lub nawigacji. W domy w zegarach, myszy do komputera lub w elementach dekoracji. Możliwości kamuflażu minikamery szpiegowskiej są praktycznie nieograniczone.

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. geralt


Tematy pokrewne:  

tag nowptag nolstag minikamerytag kamery szpiegowskie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.