Miniaturowe domki do sklejania zdobywają coraz większą popularność

01-04-2021, 11:34

Przedłużający się czas pandemii sprawił, że wiele osób zostało pozbawionych możliwości praktykowania ulubionego hobby. Zawieszone zajęcia sportowe czy rekreacyjne sprzyjają pogorszeniu nie tylko naszego zdrowia fizycznego, lecz również psychicznego. Gorsze samopoczucie dotyka również najmłodszych, dla których komputer stał się nie tylko narzędziem do zabawy, lecz również nauki. W tym trudnym okresie warto zapewnić dzieciom rozrywki, które pobudzą ich kreatywność – kolorowe domki do sklejania mogą być jedną z nich.

Domki do sklejania, czyli zabawka i dekoracja w jednym

Wyjątkowość składanych domków wynika przede wszystkich z ich uniwersalności. Konstrukcja ta jest przeznaczona zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Najmłodsi architekci wnętrz z pewnością pokochają liczne możliwości dostosowania domku do swoich oczekiwań – domki DIY można rozbudować o dodatkowe figurki, które z pewnością pomogą w odgrywaniu najbardziej znanych bajek i tworzeniu niepowtarzalnych historii.

Dorośli z pewnością docenią walory wizualne, jakimi bez wątpienia cechują się miniaturowe domki do sklejania. Konstrukcje te wyglądają szczególnie zjawisko w porze wieczornej, gdy zostaną one podświetlone za pomocą dołączonego systemu. Tak wyeksponowana dekoracja z pewnością stanie się przykuwającą uwagę ozdobą każdego salony bądź sypialni.

Jeden domek, dziesiątki części

Domki do sklejania są wykonane przede wszystkim z drewna. Ze względu na jak najwyższą wygodę montażu, wszystkie elementy zestawu są odpowiednie pomalowane i przycięte. Jakiekolwiek prace stolarskie są wówczas ograniczone jedynie do podstawowych czynności. Warto podkreślić również, że w przeciętnym zestawie znajduje się szeroka gama elementów dodatkowych, takich jak metalowe rozety, ceramiczne koraliki oraz starannie przycięte tkaniny pozwalają uzyskać imponujący efekt końcowy. Wystarczy jedynie podążać za polskojęzyczną, ilustrowaną instrukcją. 

Wyjątkowe zabawki DIY dla dzieci | Sklep.Habarri.pl

Wyjątkowe zabawki DIY dla dzieci | Sklep.Habarri.pl

Warto podkreślić również, że domki do sklejania zapewniają wiele możliwości personalizacji. Aby nadać im osobisty charakter, wystarczy zaledwie kawałek tkaniny w swoim ulubionym kolorze – pokryta nim kanapa bądź fotel zyska niepowtarzalny styl, który odróżni ją od standardowych modeli dostępnych w sklepach. Domki DIY można również udekorować z okazji świąt, walentynek czy urodzin. Tak przygotowana ozdoba z pewnością przywoła na usta wiele uśmiechu.

Czym sugerować się, przeglądając dostępne domki do sklejania?

Domki DIY występują na rynku w wielu różnych postaciach. Wiodący producenci posiadają w swojej ofercie nawet kilkadziesiąt unikalnych modeli, a każdy z nich wyróżnia się własnym, charakterystycznym stylem i niepowtarzalnym urokiem. Wśród najczęściej spotykanych motywów warto wymienić m.in. przytulne pokoje, domki i wille, jak również lokale usługowe, takie jak kawiarnie czy cukiernie.

Wszystkie powyższe modele występują w ofercie marki Habarri, sklepu specjalizującego się w dystrybucji zabawek kreatywnych i DIY. Już dziś odwiedź stronę internetową Habarri i przekonaj się, dlaczego domki do sklejania mogą być propozycją w sam raz dla Ciebie i Twojej pociechy.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Jana Kazimierza 21B lok. U1, 01-248 Warszawa
lub na naszej stronie: Sklep.Habarri.pl

Źródło: Wyjątkowe zabawki DIY dla dzieci | Sklep.Habarri.pl

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.