Metody ataków na firmy i instytucje w formie webinarium

10-02-2012, 08:05

W trakcie godzinnego webinarium omówiona zostanie tematyka zaawansowanych ataków oraz incydentów bezpieczeństwa. Na podstawie realnych przykładów(premier.gov.pl, platforma.org, RSA, Sony, Google, DigiNotar SSL) zostaną omówione błędy i problemy, z którymi borykamy się, dbając o bezpieczeństwo informacji w firmach. Webinarium poprowadzi Borys Łącki z Isec Security.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Prelegent z perspektywy osoby wykonującej testy penetracyjne doradzi, jak zidentyfikować słabe punkty w sieci i zminimalizować ryzyko wystąpienia incydentu bezpieczeństwa. Szkolenie ma m.in. nawiązywać do incydentów, które odbył się w styczniu br., gdy włamano się na strony premier.gov.pl i kprm.gov.pl. Kilka dni później w Dzienniku Internautów rozmawialiśmy z jednym podejrzewanym o włamanie.

Czytaj też: Anonymous publikują nagranie rozmowy agentów FBI

Szkolenie przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych w firmie za bezpieczeństwo sieci i aplikacji: pracowników departamentów bezpieczeństwa firm, administratorów systemów, osób odpowiedzialnych za wdrażanie zabezpieczeń.

Seminarium online odbędzie się 14 lutego 2012 r. w godz. 11-12. Rejestracja dostępna jest pod adresem: passus.webex.comSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.