Mecz Polska-Niemcy na żywo w internecie

08-06-2008, 18:35

Od wczoraj, 7 czerwca można za darmo oglądać bezpośrednie transmisje z rozgrywek Euro 2008, nadawane na żywo w internecie. Internauci mają także pełny dostęp do rozbudowywanej bazy plików wideo najlepszych akcji ze wszystkich meczów, oficjalnych wiadomości prosto z boisk EURO2008, statystyk UEFA, wywiadów i reportaży.

Sonda
Wydarzenia sportowe wolę oglądać
  • z trybuny
  • w telewizji
  • w internecie
  • nie oglądam, słucham w radio
  • sport mnie nie interesuje
wyniki  komentarze

Transmisje z mistrzostw Euro 2008 w internecie to efekt współpracy ATM, Redefine i Telewizji POLSAT. Firma ATM S.A. udostępniła platformę technologiczną ATM InteractiveTV. Natomiast Netia S.A i Telekomunikacja Polska S.A. odpowiadają za transmisje internetowe dla abonentów swoich sieci.

Nad przygotowaniem materiałów na potrzeby internautów pracuje kilkudziesięcioosobowy sztab dziennikarzy i montażystów Redefine korzystający z pomocy zespołu redakcyjnego Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Polsat News.

Aby skorzystać z darmowych transmisji na żywo w internecie trzeba spełnić kilka warunków. Należy przede wszystkim posiadać co najmniej 1 Mb/s łącze internetowe oraz system Windows 2000/XP/Vista SP2 z odtwarzaczem Windows Media Player 10 lub 11.

Następnie należy odwiedzić witrynę euro2008.atm.com.pl i dokonać rejestracji. Do odbioru transmisji służy aplikacja IPLA firmy Redefine, którą można pobrać ze strony usługi lub Programów DI oraz zainstalować na komputerze. Po instalacji program wymaga założenia konta użytkownika.


Następny artykuł » zamknij

Wrocław informuje o Euro 2012

Źródło: ATM
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy