Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

MDM Poznań pomaga młodym w zakupie pierwszego mieszkania

28-04-2015, 11:30

MDM Poznań to serwis internetowy, z którego można się dowiedzieć wszystkiego o popularnym programie rządowym Mieszkanie dla Młodych, umożliwiającym dofinansowanie przy kupnie pierwszego mieszkania. Za jego pośrednictwem można poznać wszelkie procedury, dotyczące nabycia lokalu, obowiązujące właśnie na terenie miasta Poznań oraz obejrzeć przykładowe realizacje deweloperskie. Odwiedzający serwis mogą też w każdej chwili sprawdzić partnerów, jakich posiada MDM Poznań.

mdm

Jeśli chodzi o kredyt hipoteczny Poznań oferuje naprawdę wiele różnych możliwości, a o najpopularniejszych z nich można przeczytać w odpowiedniej zakładce na łamach opisywanej strony. Ponadto, mieści się tam sporo informacji odnośnie dostępnych wariantów oprocentowań oraz wszelkich wyjaśnień w sprawie rodzaju rat kredytu. W ramach portalu osoby, zainteresowane programem, dotrą do aktualności, związanych ze wszystkimi zmianami, zachodzącymi na bieżąco w zasadach udzielania dofinansowań. Wśród wiadomości znajdują się też wszelkie podsumowania oraz nowinki, dotyczące postępów, osiąganych dzięki prowadzonym działaniom.

MDM Poznań posiada również mnóstwo funkcji, niezwykle pomocnych dla ludzi właśnie starających się o mieszkanie. Między innymi, udostępnia proste i bardzo pożyteczne kalkulatory. Za ich sprawą można sprawdzić zarówno, o jak wysoką kwotę dopłaty można się ubiegać, jak i czy posiada się zdolność kredytową. Po właściwym wypełnieniu odpowiednich rubryk każdy chętny dokona dokładnych obliczeń, co pozwoli mu podjąć właściwą decyzję odnośnie ewentualnego wzięcia udziału w programie. W widocznym miejscu opisano także szczegółowo cel oraz sposób działania programu, by internauta od razu wiedział, z czym ma do czynienia. Co więcej, zamieszczono wykaz zasad, jakie obowiązują wszystkich, którzy chcą skorzystać z opcji dofinansowania.

domy

Przez portal można się skontaktować z profesjonalnym doradcą finansowym. Aby tego dokonać, należy wypełnić krótki formularz kontaktowy, w którym wymagane jest podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Warto zaznaczyć, że poradę otrzymuje się bezpłatnie. Jest to więc doskonała okazja dla tych, którzy sami niekoniecznie znają się na rzeczy, a nie chcą niczego przeoczyć i wybrać mniej korzystnej opcji.

Dostępną ofertę, proponowaną obecnie przez deweloperów, współpracujących z serwisem, odwiedzający znajdą na odpowiedniej podstronie. Tam będą mieli okazję zobaczyć, jak wygląda lub będzie wyglądało osiedle, na którym prawdopodobnie przyjdzie im w przyszłości mieszkać oraz zorientować się w powierzchniach i cenach prezentowanych lokali. Należy zaznaczyć, że własne propozycje może za pośrednictwem strony zaprezentować każdy deweloper, jeśli tylko zgłosi się do jej twórców.

MDM Poznań zachęca też, by zwracać się do jego zespołu z wszelkimi ewentualnymi pytaniami. W zakładce „kontakt” udostępniono specjalny formularz, z którego może skorzystać przyszły potencjalny uczestnik programu Mieszkanie dla Młodych.
« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031