Matura 2012: darmowe korepetycje w trzech miastach

27-03-2012, 20:24

31 marca odbędą się kolejne wykłady w ramach Darmowych Korepetycji Matematycznych. Pierwsze zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem maturzystów. Na najbliższe trwają jeszcze zapisy.

Tym razem głównymi tematami spotkań (31 marca) będą: funkcje trygonometryczne kąta ostrego (Warszawa i Katowice) i ciągi liczbowe (Poznań), czyli kolejne zagadnienia, które podczas egzaminu sprawiają maturzystom najwięcej problemów.

- Bardzo pozytywnie zaskoczyli nas uczestnicy. W miniony piątek nasz moduł pokazywał, iż w Warszawie, Katowicach i Poznaniu będziemy mieli komplet uczestników - mówi Piotr Tomczak z firmy Casio, organizator warsztatów. - Piękna pogoda wprawdzie nie zachęcała do spędzania czasu w salach wykładowych, ale mimo to uczestnicy dopisali - to cieszy, bo pokazuje, że tego typu inicjatywy są potrzebne.

Czytaj też: Matura 2012: kurs z matematyki od Uczelni Łazarskiego

Wykłady odbywają się we współpracy z Uniwersytetem Adama Mickiewicza, Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej z Warszawy.

Udział w wykładach jest bezpłatny, należy zarejestrować się na stronie www.kalkulatory.pl i zapisać na listę uczestników.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy