Magazyn Online Marketing Polska już na rynku

12-12-2011, 15:49

Praktyczne porady dotyczące marketingu internetowego i marketingu w wyszukiwarkach, mediów społecznościowych oraz PR można znaleźć w nowym magazynie Online Marketing Polska.

W pierwszym numerze magazynu Online Marketing Polska można przeczytać m.in. artykuł o e-mail marketingu, gdzie przedstawione zostały praktyczne schematy pozyskiwania nowych użytkowników i zdobywania ich zgód na przesłanie treści handlowych, case study akcji promocyjnych wzmocnionych działaniami w internecie oraz poradę, jak zdobyć 500 nowych fanów na Facebooku.

Jak zapewnia wydawca, 80% każdego wydania to „narzędziownia” pozwalająca na samodzielne wdrożenie krok po kroku metod marketingu internetowego w swojej firmie, m.in. z zakresu e-mail marketingu, mediów społecznościowych, PR czy marketingu w wyszukiwarkach. Pozostała część to relacje z ważnych wydarzeń branżowych oraz rozmowy z ważnymi osobami związanymi z marketingiem internetowym. Każdy z numerów ma mieć ponad 60 stron w formacie A4.

Czytaj też: Media społecznościowe na wyciągnięcie ręki

- Ludzie wciąż lubią formę drukowaną, choć w cyfrowym świecie trudno wykluczyć w przyszłości także inne formy dystrybucji. Dla nas istotniejsze jest dostarczanie wysokiej jakości treści, najlepszych autorów i realizowanie misji edukacyjnej, niż sama jej forma, choć przyznam, że klienci w badaniu zdecydowanie opowiedzieli się jednak za formą drukowaną - powiedział Arkadiusz Widawski, redaktor naczelny magazynu.

Wydawcą magazynu jest Forum Press z Poznania należące do Forum Media Group, które w swoim portfolio wydawniczym posiada już kilkanaście magazynów. Wydawca nie wyklucza uruchomienia projektu w innych krajach europejskich.

Magazyn dostępny jest wyłącznie w prenumeracie wysyłkowej. Abonament roczny kosztuje 299 zł + VAT i obejmuje 6 kolejnych numerów.

Więcej informacji na: www.o-m.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930