Licytacja WOŚP by wesprzeć polską straż pożarną

05-07-2010, 23:21

Konstytucja RP z podpisami kontrkandydatów walczących o urząd prezydenta, atlas ilustrujący polską przyrodę z podpisami polityków i broszka - tulipan Maria Kaczyńska. Te przedmioty zostaną zlicytowane w sieci przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na rzecz akcji STOP POWODZIOM, w ramach której WOŚP chce zakupić profesjonalny sprzęt ratowniczy dla jednostek Zawodowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Konstytucja RP od Bronisława Komorowskiego

Konstytucja RP z podpisami
fot. - Konstytucja RP z podpisami
Bronisław Komorowski przekazał Konstytucję RP w czasie swojej ostatniej debaty z kontrkandydatem na urząd prezydenta - Jarosławem Kaczyńskim. Obaj panowie złożyli swój podpis pod wspólnym hasłem „Zgoda buduje, bo Polska jest najważniejsza".

Album „Przyroda Polski" od Jarosława Kaczyńskiego

Album ten jest bardzo wyjątkowy nie tylko ze względu na zawarte w nim zdjęcia, ale również z powodu imponującej kolekcji podpisów, które zebrane zostały na pierwszej stronie. Najcenniejszy z nich, bo już niemożliwy do zdobycia, to podpis tragicznie zmarłego Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego. Kolejne podpisy należą do Waldemara Pawlaka, Grzegorza Napieralskiego, Bronisława Komorowskiego, Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego.

Broszka - tulipan Maria Kaczyńska od Marty Kaczyńskiej

Od Marty Kaczyńskiej Fundacja WOŚP otrzymała do zlicytowania broszkę, symbol tulipana Maria Kaczyńska, nazwanego tak na cześć Pierwszej Damy. Do broszki załączony jest bilecik od ofiarodawczyni, na którym widnieje napis "Przekazuję broszkę - tulipan mojej mamy Marii Kaczyńskiej na aukcję na rzecz wszystkich, którzy ucierpieli w tragicznej powodzi - Marta Kaczyńska". Broszka wykonana jest z emaliowanego metalu.

Linki do aukcji: allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4302716


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy