Kredyt gotówkowy przez internet w Meritum Banku

04-08-2010, 11:48

Kredyt gotówkowy do 60 tysięcy złotych, bez wychodzenia z domu i bez konieczności otwierania konta, decyzja kredytowa już w kilkadziesiąt sekund. „Klik Kredyt” to kolejna internetowa oferta Meritum Banku.

Meritum Bank wprowadził możliwość wnioskowania o kredyt gotówkowy na dowolny cel całkowicie online. Klient składa wniosek kredytowy za pośrednictwem strony internetowej banku. Po złożeniu wniosku otrzyma mailem wiadomość, dzięki której będzie mógł zalogować się na stronie banku i poznać ofertę przygotowaną dla niego przez bank.

>> Czytaj też: Wirtualna kradzież destabilizuje system bankowy

Sonda
Czy chętniej weźmiesz kredyt przez internet?
  • Tak
  • Nie
  • Nie korzystam z kredytów
wyniki  komentarze

Wstępna decyzja kredytowa i oferta kredytu dostępna jest po kilkudziesięciu sekundach od wysłania wniosku. Po pozytywnej decyzji banku i akceptacji oferty przez klienta podpisuje on umowę dostarczoną przez kuriera. Następnie w ciągu 2–3 dni bank przelewa środki na rachunek wskazany przez klienta.

- Nowoczesna technologia daje nam możliwość udostępnienia kredytu gotówkowego opartego o szybki i łatwy proces internetowy. Klient nie musi już chodzić do banku po kredyt - mówi Jakub Kwiatkowski, Kierownik ds. Kredytów Detalicznych w Meritum Banku.

Kwota „Klik Kredytu” waha się od 1000 do 60 000 zł. Spłata kredytu może zostać rozłożona na okres od 6 do 60 miesięcy. Bank nie wymaga poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń kredytu. Akceptowane są także różne źródła przychodów, m.in. umowa o pracę, kontrakt, emerytura, renta, działalność gospodarcza czy działalność rolnicza.

Wniosek o kredyt w Meritum Banku
fot. - Wniosek o kredyt w Meritum Banku
 Po otrzymaniu kredytu klient spłaca stałe raty w wybranym przez siebie dniu każdego miesiąca. Może też wcześniej spłacić kredyt bez dodatkowych opłat. „Klik Kredyt gotówkowy” Meritum Banku oprocentowany jest od 8,9% do 15,9% w zależności od kwoty oraz wybranej opcji ubezpieczenia. Ubezpieczenia są jednak nieobowiązkowe.

>> Czytaj też: Banki online niedostępne dla niepełnosprawnych (aktualizacja)

„Klik Kredyt” to w ostatnim czasie kolejna funkcja wprowadzona przez Meritum Bank. Klienci banku uzyskali niedawno możliwość sprawdzenia online swojej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Posiadacz konta w Meritum Banku może także online negocjować oprocentowanie lokat oraz kursy wymiany walut.

Więcej informacji o nowej ofercie Meritum Banku dla klientów indywidualnych na stronie internetowej: www.meritumbank.pl

 

>> Który kredyt wybrać? Porównaj pożyczki i kredyty gotówkowe


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag pożyczkitag Meritum Banktag kredyttag Klik Kredyt
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930