Konkurs „Eureka! DGP” startuje na łamach „Dziennika Gazety Prawnej”

17-01-2014, 07:43

Od 17 stycznia „Dziennik Gazeta Prawna” rozpocznie w piątkowych wydaniach cykl publikacji w ramach konkursu „Eureka! DGP”, który potrwa do końca maja. Celem akcji „Eureka! DGP” jest promocja polskiej nauki oraz potencjału twórczego młodych wynalazców.

Łącznie opublikowane zostaną 24 wynalazki spośród 58 nadesłanych do konkursu przez 17 polskich uczelni. Zespoły wynalazcze, które znajdą się w gronie wybranych do publikacji będą zapraszane do audycji patronów medialnych akcji – programu „Czwarty Wymiar” w Czwórce Polskiego Radia oraz audycji telewizyjnej „Świat się kręci” w TVP1.

Nagrodą w konkursie jest 30 000 zł dla zespołu, który pracował nad zwycięskim wynalazkiem ufundowane przez Mecenasa Polskiej Nauki – firmę Polpharma oraz kampania promocyjna o wartości 50 000 zł w mediach INFOR Biznes (wydawcy „Dziennika Gazety Prawnej”) ufundowana przez Organizatora.

W piątek 17 stycznia wszystkie nadesłane do redakcji wynalazki pojawią się na stronie internetowej konkursu. Każdy z wynalazków ma szansę na nagrodę specjalną – dzięki głosowaniu Internautów, które rozpocznie się na Facebookowym profilu Dziennik.pl od 19 do 30 maja.

Więcej na temat konkursu na stronie http://edukacja.dziennik.pl/eureka-dgp

Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag konkursytag Eureka DGPtag Dziennik Gazeta Prawna

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.