Komputronik Biznes oferuje usługę komunikacji dla firm

20-07-2010, 15:13

Komputronik Biznes rozpoczął świadczenie usług internetowych, które umożliwiają komunikację i pracę grupową w firmach. Oferta skierowana jest do wszystkich polskich przedsiębiorstw. Usługa ma być tańsza niż konkurencyjne produkty ze względu na działanie w trybie Software as a Service (oprogramowanie jako usługa).

Integrator umożliwia zdalne korzystanie z aplikacji firmy Microsoft: Exchange Online, SharePoint Online, Office Communications i Live Meeting Online. Poza tym Komputronik Biznes świadczy przedsiębiorcom usługi tworzenia kopii zapasowych w trybie online.

>> Czytaj też: Wypożyczanie oprogramowania zamiast kupna licencji?

Sonda
Czy komunikacja w modelu Software as a Service jest łatwiejsza?
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem
wyniki  komentarze

- Po wykupieniu abonamentu przedsiębiorcy otrzymują dostęp do rozwiązań, z których można korzystać wszędzie tam, gdzie działa internet. Abonamentowy charakter usług uniezależnia naszych klientów od wahań koniunktury, obniża koszty działalności i czyni je przewidywalnymi. Firmy płacą wyłącznie za te aplikacje, z których korzystają - tłumaczy Mirosław Jasiak, Kierownik Marketingu Komputronik Biznes.

Komputronik Biznes gwarantuje, że dostęp do usług wynosi 99,9%, czyli jest wyższy niż w standardowym środowisku instalowanym w siedzibie klienta. Jednocześnie firmy zachowują kontrolę nad używanymi aplikacjami poprzez panel administracyjny, w którym określa się prawa dostępu i poziomy uprawnień dla każdego użytkownika.

>> Czytaj też: SalesNet360: Narzędzie do tworzenia programów partnerskich

Koszt usługi zależy wyłącznie od wybranego zestawu usług i liczby użytkowników. Dla Microsoft Office Communication Server cena waha się w granicach 1,94 - 6,29 euro za miesiąc. Istnieje także możliwość bezpłatnego przetestowania usługi z maksymalnie 10 użytkownikami przez okres jednego miesiąca.

Więcej informacji na stronie: www.softwareservice.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag SaaStag komunikacjatag Komputronik Biznestag firmy
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031