Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Kobiety w branży security na warsztacie

19-03-2018, 19:01

Kobiety z branży security spotkały się 8 marca na całodniowych warsztatach tematycznych prowadzonych przez specjalistów w zakresie emisji głosu, tworzenia profesjonalnego wizerunku i budowania wewnętrznej motywacji.

Pod egidą firmy Axis Communications, Nedap oraz magazynu A&S Polska odbyło się  spotkanie, w którym wzięły udział przedstawicielki branży systemów bezpieczeństwa.

Lekkim akcentem był pokaz typu live cooking w wykonaniu szefa kuchni molekularnej Marcina Jabłońskiego, uczestnika 3. edycji Top Chef, który zaprezentował oryginalne desery na nadchodzącą wiosnę. Kameralny charakter szkolenia zachęcił uczestniczki do nieskrępowanych rozmów i wymiany spostrzeżeń, a także sprzyjał kobiecej integracji, która jest kluczowym elementem w procesie zmian w branży security, gdzie przedstawicielki płci pięknej nadal stanowią zdecydowaną mniejszość.

Pod bacznym okiem trenerki w zakresie komunikacji personalnej Tatiany Mindewicz-Puacz, dziennikarki Jolanty Kucharskiej oraz wizażystek Marty Grusznic i Marty Michałko uczestniczki warsztatów pracowały nad poprawą wizerunku.

 Źródło: Axis Communications


Źródło: materiał nadesłany do redakcji


Ostatnie artykuły:

fot. Tavex
fot. ann_zima