KielceCom po raz ostatni...

PATRONAT MEDIALNY 29-11-2011, 11:53

W najbliższą środę, 30 listopada, zachęcamy do udziału w kolejnej imprezie KielceCom. Tym razem w zupełnie nowej lokalizacji rozmawiać będziemy na tematy związane z internetem, marketingiem, ale nie tylko.

Na ostatnie spotkanie w tym roku zespół KielceCom zaprosił Adriana Woźniakiewicza, programistę z Echa Investment S.A., który wystąpi z tematem Nowoczesna strona WWW za darmo? prostsze niż myślisz.

Tuż po nim zobaczymy kielczanina, który wyemigrował do Krakowa – Pawła Salę – Dyrektora Zarządzającego FreshMail, współautora sukcesu kampanii wyróżnianych i nagradzanych na takich konkursach, jak Golden Arrow czy Mixx Awards. Podzieli się on swoją wiedzą i opowie o 5 sposobach na zwiększenie efektywności e-mail marketingu.

Następny będzie Marcin Walocha i opowie o zupełnie nowej platformie e-commerce na krajowym rynku – Dontpay. Prezentacja pt. Zakupowa swatka, czyli jak zarabiać i oszczędzać z Dontpay połączona będzie z premierą całego systemu, więc zapowiada się naprawdę ciekawie.

Na sam koniec wysłuchamy prezentacji przygotowanej przez Pawła Tkaczyka, właściciela firmy Midea, autora m.in. książki „Zakamarki marki” i podcastu „Mała Wielka Firma”. Na KielceCom postara się on udowodnić, że Marketing jak Bóg – jest wszędzie. Musimy się tylko nauczyć patrzeć.

Zainteresowanych udziałem zapraszamy 30 listopada o godz. 19 do Klubu Kosmos, który znajduje się w nowo otwartej galerii Echo przy ul. Świętokrzyskiej 20 w Kielcach. Dla wszystkich uczestników na koniec przewidziano porządną dawkę pysznej pizzy z Moltobene. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje jednak rejestracja na stronie: www.kielcecom4.evenea.pl.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag spotkaniatag patronat DItag marketingtag KielceComtag Kielce
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy