Karen powraca jako nowy sklep internetowy

08-09-2011, 09:02

Karen chce wrócić do sprzedaży urządzeń mobilnych. Właśnie ruszyła nowa wersja sklepu internetowego, który chce przyciągnąć ofertą i atrakcyjnymi cenami komputerów przenośnych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sonda
Czy Karen ma szansę na powrót z sukcesem?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

W ofercie e-sklepu znajduje się kilkaset modeli notebooków, kilkadziesiąt tabletów, a także desktopy, serwery, peryferia i podzespoły. Kolejne działy gromadzą sprzęt RTV, AGD, telefony oraz oprogramowanie. Funkcjonuje również sekcja „Świat Apple” z produktami firmy Apple.

Sukces na polskim rynku e-commerce ma zapewnić e-sklepowi Karen.pl między innymi: czytelny układ strony głównej, szybki dostęp do kategorii i dobra wyszukiwarka. Układ menu nawigacji ma pozwolić na przechodzenie do innych kategorii z dowolnego miejsca bez konieczności powrotu do strony głównej.

>> Czytaj też: Google pomoże w odnalezieniu zaufanych sklepów

 

Sklep internetowy Karen
fot. Karen - Sklep internetowy Karen
Użytkownicy nowego e-sklepu mogą korzystać z filtrów, które mają ułatwić odszukanie przedmiotu spełniającego żądane kryteria. Każdemu produktowi towarzyszy informacja o bieżącej dostępności (liczbie sztuk na magazynie).

W tym roku mija 20 lat od powstania firmy Swiss, która w 1997 roku zmieniła nazwę na Karen Notebook. Miała już wówczas za sobą kilka lat doświadczenia w sprzedaży komputerów przenośnych. W tamtym czasie firma miała udział rynkowy sięgający 12-15%, a w 2008 roku została przejęta przez Komputronik SA.

Sklep dostępny jest pod adresem: karen.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.