Newser
Informacje DI na Twojej stronie WWW

NEWSER, to bezpłatny plugin dla webmasterów, umożliwiający automatyczne publikowanie informacji Dziennika Internautów na dowolnej stronie WWW.

Możesz wybrać plugin w wersji JavaScript lub w postaci znacznikowej - XML (w przygotowaniu) do wykorzystania przez skrypty, np. PHP. Do wersji XML udostępnimy przykładowy skrypt parsujący i wyświetlający informacje.

Wystarczy zarejestrować stronę wybierając rodzaj pluginu oraz jego zawartość. Po rejestracji zobaczysz stronę konfiguratora, który pomoże Ci przygotować plugin, tak by pasował do Twojej strony.

Kod do wstawienia otrzymasz na podany adres email.


Dlaczego warto umieścić plugin DI?

  • Dziennik Internautów to cenione i często cytowane pismo o branży IT. Nasze informacje pojawiają się między innymi w portalach Gazeta.pl, Money.pl i Interia.pl
  • NEWSER to darmowa reklama w DI. Możesz swoją stronę zgłosić do rankingu. Im więcej wygeneruje przejść do DI, tym wyżej znajdzie się w rankingu. Ranking wyświetlamy też na stronie głównej!
  • Twoja strona nabierze świeżości, wystarczy element, który zmienia się co jakiś czas. U nas zawsze coś nowego - do kilkunastu informacji dziennie!
  • Twoi użytkownicy będą częściej wracać wiedząc, że można przy okazji coś ciekawego przeczytać, a nowi ... masz duże szanse, że chętniej zostaną :-)
  • Coraz mniej serwisów nie posiada sekcji z aktualnościami - działaj szybko i nie zostawaj w tyle!

Rejestracja strony


pozostało 200 znakówWszystkie pola są wymagane.
Po rejestracji przejdziesz do konfiguratora.

Prosimy o podawanie prawdziwych danych. Adres email jest nam potrzebny do powiadamiania o przerwach technicznych, ważnych zmianach w kodzie. Adres WWW strony powinien wskazywać na dokładne miejsce, w którym znajdzie się nasz kod. Zastrzegamy sobie prawo do blokowania wszystkich adresów, które nie znajdują się w naszej bazie danych.